0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Koşu Sayısı: 9 Koşu Kum Pisti: Hava: Az Bulutlu , 0 C Nem Oranı: %0
    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    3y a d
    • 58
    •  
    • MAXIM PECHEUR
    • 10
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. DOMSTÜRMERIN (GER)
    • 3y d d
    • 58
    •  
    • CLEMENT LECOEUVRE
    • 2
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. GALWAY GIRL (GER)
    • 3y d d
    58
    •  
    • RENE PIECHULEK
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. IRINGA (GER)
    • 3y d d
    • 58
     
    • ADRIE DE VRIES
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. LADY CHARLOTTE (GER)
    • 3y d d
    • 58
    •  
    FILIP MINARIK
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. MEGAN (GER)
    • 3y a d
    • 58
    •  
    • MICHAEL CADEDDU
    • 7
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. QUEEN'S CROWN (GB)
    • 3y a d
    • 58
    •  
    • BAUYRZHAN MURZABAYEV
    9
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. QUELINDA (GER)
    • 3y d d
    • 58
    •  
    • CARLOS HENRIQUE
    • 8
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. ROSEA (GER)
    • 3y d d
    • 58
    •  
    • LUKAS DELOZIER
    • 4
    •  
    -
    • -
    •  
    • 10. SEA OF JOY (GER)
    • 3y d d
    • 58
    •  
    • SIBYLLE VOGT
    • 3
    •  
    • -
    -
    •  

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    4y y a
    • 58
    •  
    • WLADIMIR PANOV
    • 13
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. CONNOR (GER)
    • 4y d a
    • 57
    •  
    • FILIP MINARIK
    • 14
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. DERVONOTTI (GER)
    • 4y d a
    57
    •  
    • STEFANIE KOYUNCU
    • 16
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. DRAGON KUZA (GB)
    • 4y d a
    • 57
     
    • ANDRASCH STARKE
    • 4
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. FORLITO (GER)
    • 4y a a
    • 57
    •  
    LUKAS DELOZIER
    • 15
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. ICE MAN (GER)
    • 4y d a
    • 57
    •  
    • JOZEF BOJKO
    • 9
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. MY MISSION (IRE)
    • 8y a a
    • 52
    •  
    • HANSLEY SEEWOOSAHA
    6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. SAGRADO (GER)
    • 4y a a
    • 57
    •  
    • MAXIM PECHEUR
    • 10
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. SIR GUSTAV (GB)
    • 4y d a
    • 57
    •  
    • CARLOS HENRIQUE
    • 7
    •  
    -
    • -
    •  
    • 10. ACHZARIT (GER)
    • 4y d k
    • 55
    •  
    • MIRKO SANNA
    • 12
    •  
    • -
    -
    •  
    • 11. ARCORDIA (FR)
    • 4y d k
    • 55
    •  
    • ANDREAS HELFENBEIN
    • 8
    •  
    • -
    • -
     
    • 12. BENE'S BEEKE (GER)
    • 5y y k
    • 55
    •  
    • CLEMENT LECOEUVRE
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    13. C'EST UN REVE (FR)
    • 4y d k
    • 55
    •  
    • MARTIN SEIDL
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 14. ISARINA (GER)
    4y d k
    • 55
    •  
    • CONCETTO SANTANGELO
    • 2
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 15. KIKI DEE (GER)
    • 4y a k
    • 55
    •  
    • ALEXANDER PIETSCH
    • 11
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 16. WORLD OF HOPE (GER)
    • 4y d k
    55
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  

    Ekuriler: FORLITO (GER) ile BENE'S BEEKE (GER)

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    3y d e
    • 58
    •  
    • BAUYRZHAN MURZABAYEV
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. DORAZIO (GER)
    • 3y d e
    • 58
    •  
    • ALEXANDER PIETSCH
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. ANCHORAGE (GER)
    • 3y d e
    57
    •  
    • RENATO SOUZA
    • 9
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. OLIVERO (GER)
    • 3y a e
    • 57
     
    • MARTIN SEIDL
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. PICANTO (GER)
    • 3y d e
    • 57
    •  
    WLADIMIR PANOV
    • 8
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. MONETE (GER)
    • 3y k d
    • 56
    •  
    • FILIP MINARIK
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. ISHANI (GER)
    • 3y d d
    • 55
    •  
    • SIBYLLE VOGT
    4
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. LA COMTESSE (GER)
    • 3y d d
    • 55
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 2
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. LUELLA (GER)
    • 3y d d
    • 55
    •  
    • CARLOS HENRIQUE
    • 7
    •  
    -
    • -
    •  

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    7y d a
    • 59.5
    •  
    • MAIKE RIEHL
    • 9
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. SOUTH COAST (GER)
    • 5y d k
    • 56.5
    •  
    • AMINA MATHONY
    • 8
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. MAMOURETTA (GER)
    • 5y a k
    60
    •  
    • RENATO SOUZA
    • 2
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. MARS (GER)
    • 4y d a
    • 60
     
    • ANDRASCH STARKE
    • 11
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. WISHJOY (IRE)
    • 4y d k
    • 59.5
    •  
    MICHAEL CADEDDU
    • 4
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. GABRIELA LAURA (GB)
    • 4y d k
    • 59
    •  
    • MAXIM PECHEUR
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. VISCOUNT VERT (IRE)
    • 11y y a
    • 58.5
    •  
    • CLEMENT LECOEUVRE
    12
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. BAD DOG (GB)
    • 5y a a
    • 56.5
    •  
    • RENE PIECHULEK
    • 3
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. SALON LAW (GER)
    • 4y d k
    • 56
    •  
    • JOZEF BOJKO
    • 14
    •  
    -
    • -
    •  
    • 10. IRISH PRINZESS (IRE)
    • 6y a k
    • 55.5
    •  
    • MIRKO SANNA
    • 7
    •  
    • -
    -
    •  
    • 11. DUTCH ACADEMY (GB)
    • 5y d a
    • 54
    •  
    • STEFANIE KOYUNCU
    • 5
    •  
    • -
    • -
     
    • 12. VERTICAL RHYTHM (IRE)
    • 6y d k
    • 53.5
    •  
    • ANDREAS HELFENBEIN
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    13. AMPARO (GER)
    • 9y d a
    • 52
    •  
    • NICOL POLLI
    • 13
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 14. VIEILLE SORCIERE (FR)
    10y d k
    • 52
    •  
    • ANDRE BEST
    • 10
    •  
    • -
    • -
    •  

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    4y d k
    • 59
    •  
    • MARTIN SEIDL
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. BE MY BEST (GER)
    • 6y d k
    • 58
    •  
    • CLEMENT LECOEUVRE
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. CABARITA (GER)
    • 5y a k
    58
    •  
    • SIBYLLE VOGT
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. CAESARA (GB)
    • 5y d k
    • 58
     
    • MAXIM PECHEUR
    • 11
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. CONTESSA (GER)
    • 4y d k
    • 58
    •  
    JOZEF BOJKO
    • 4
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. FROSTED LASS (GB)
    • 4y k k
    • 58
    •  
    • FABIAN XAVER WEISSMEIER
    • 10
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. GO ROSE (GER)
    • 5y d k
    • 58
    •  
    • BAUYRZHAN MURZABAYEV
    8
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. LET ME KNOW (GER)
    • 4y d k
    • 58
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 6
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. OPEN SEA (GB)
    • 4y d k
    • 58
    •  
    • RENE PIECHULEK
    • 7
    •  
    -
    • -
    •  
    • 10. SHAROKA (IRE)
    • 4y d k
    • 58
    •  
    • WLADIMIR PANOV
    • 12
    •  
    • -
    -
    •  
    • 11. SONG OF LIFE (GB)
    • 6y d k
    • 58
    •  
    • LUKAS DELOZIER
    • 9
    •  
    • -
    • -
     
    • 12. BELLE ANGLAISE (GB)
    • 3y d d
    • 53.5
    •  
    • CARLOS HENRIQUE
    • 2
    •  
    • -
    • -
    •  
    13. LIPS EAGLE (GER)
    • 3y d d
    • 53.5
    •  
    • FILIP MINARIK
    • 13
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 14. SOUND MACHINE (GER)
    3y d d
    • 53.5
    •  
    • MICHAEL CADEDDU
    • 14
    •  
    • -
    • -
    •  

    Ekuriler: CAESARA (GB) ile LET ME KNOW (GER)

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    3y d e
    • 58
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. DOSTOJEWSKI (GER)
    • 3y y e
    • 58
    •  
    • MICHAEL CADEDDU
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. NEXT DAWN (GB)
    • 3y a e
    58
    •  
    • FILIP MINARIK
    • 10
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. NIGHT FEVER (GER)
    • 3y d e
    • 58
     
    • ANDRASCH STARKE
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. PAROL (GER)
    • 3y d e
    • 58
    •  
    BAUYRZHAN MURZABAYEV
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. ROXALAGU (GER)
    • 3y d e
    • 58
    •  
    • JOZEF BOJKO
    • 4
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. SERGEANT (FR)
    • 3y d e
    • 58
    •  
    • SIBYLLE VOGT
    7
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. SLOGAN (GER)
    • 3y d e
    • 58
    •  
    • MARTIN SEIDL
    • 8
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. THAYARNI (GER)
    • 3y d d
    • 58
    •  
    • CLEMENT LECOEUVRE
    • 2
    •  
    -
    • -
    •  
    • 10. KISS THE MOON (IRE)
    • 3y d d
    • 56
    •  
    • WLADIMIR PANOV
    • 9
    •  
    • -
    -
    •  

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    4y d k
    • 60
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 2
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. NORDINSKY (GER)
    • 5y d a
    • 58
    •  
    • WLADIMIR PANOV
    • 7
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. ILIADA (GER)
    • 5y d k
    57.5
    •  
    • CARLOS HENRIQUE
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. ANDERSSON (GER)
    • 4y d a
    • 57
     
    • RENE PIECHULEK
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. ZAMPANO (FR)
    • 5y k a
    • 57
    •  
    BAUYRZHAN MURZABAYEV
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. CAPE CORAL (IRE)
    • 4y d k
    • 56
    •  
    • FILIP MINARIK
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. SUBPOENA (GER)
    • 4y d k
    • 52
    •  
    • MAXIM PECHEUR
    4
    •  
    • -
    • -
    •  

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    3y a d
    • 58
    •  
    • JOZEF BOJKO
    • 14
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. HAMARON (GER)
    • 3y a e
    • 56
    •  
    • CLEMENT LECOEUVRE
    • 10
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. STORMY NIGHT (GER)
    • 3y d e
    56
    •  
    • ANDRASCH STARKE
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. KONGO (GER)
    • 3y k e
    • 54
     
    • BAYARSAIKHAN GANBAT
    • 13
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. LEGENDARY (GER)
    • 3y d e
    • 54
    •  
    WLADIMIR PANOV
    • 15
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. SUNCHYME (GER)
    • 3y d e
    • 54
    •  
    • LUKAS DELOZIER
    • 7
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. VANCURO (GER)
    • 3y d e
    • 54
    •  
    • MICHAEL CADEDDU
    5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. WAHIBA SANDS (IRE)
    • 3y a e
    • 55
    •  
    • RENE PIECHULEK
    • 8
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. WISHUPONASTAR (GB)
    • 3y d e
    • 54
    •  
    • FILIP MINARIK
    • 9
    •  
    -
    • -
    •  
    • 10. TIRAMISU (GER)
    • 3y d d
    • 53
    •  
    • MAXIM PECHEUR
    • 12
    •  
    • -
    -
    •  
    • 11. ZARENA (GER)
    • 3y a d
    • 54.5
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 1
    •  
    • -
    • -
     
    • 12. GAHIA (GER)
    • 3y d d
    • 52
    •  
    • CARLOS HENRIQUE
    • 2
    •  
    • -
    • -
    •  
    13. KILIMANJARO (GER)
    • 3y d d
    • 52
    •  
    • MIRKO SANNA
    • 4
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 14. MRS APPLEBEE (GER)
    3y d d
    • 54
    •  
    • BAUYRZHAN MURZABAYEV
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 15. PALMITA (GER)
    • 3y a d
    • 52
    •  
    • MARTIN SEIDL
    • 11
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 16. SWEET DESTINY (GER)
    • 3y d d
    52
    •  
    • NICOL POLLI
    • 16
    •  
    • -
    • -
    •  

    EN İYİ GENEL : EN İYİ PİST : İKRAMİYE :
    Blt.At İsmi
    • Yaş
    • Orjin
    • Kilo
    • JK
    • Jokey
    • s/a
    • st
    • h
    • Son 10 Yarış
    • Son 5 Kum
    • En İyi
    • KK
    5y d a
    • 61.5
    •  
    • TABEA RÖDEL
    • 7
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 2. ATHLET (GER)
    • 4y d a
    • 61
    •  
    • ADRIE DE VRIES
    • 3
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 3. OTTO (FR)
    • 5y d a
    60.5
    •  
    • BAUYRZHAN MURZABAYEV
    • 5
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 4. INNIS (GER)
    • 5y d a
    • 59.5
     
    • SIBYLLE VOGT
    • 8
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 5. NIGHTDANCE MAN (GER)
    • 4y a a
    • 59
    •  
    FILIP MINARIK
    • 1
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 6. EL COMMANDANTE (GER)
    • 5y d a
    • 58
    •  
    • MARTIN SEIDL
    • 6
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 7. AMAZING STAR (GER)
    • 4y d a
    • 57.5
    •  
    • MICHAEL CADEDDU
    9
    •  
    • -
    • -
    •  
    • 8. AKUA'MARIA (GER)
    • 4y d k
    • 56
    •  
    • WLADIMIR PANOV
    • 4
     
    • -
    • -
    •  
    • 9. SALAMANCA (GER)
    • 4y k k
    • 52
    •  
    • ANDREAS HELFENBEIN
    • 2
    •  
    -
    • -
    •