0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    13.11 00:00 Sportiva Luqueno
    • 1-2
    • Club River Pla
    • 1-2
    13.11 01:15 Brasil De Pelotas RS
    • 0-2
    • Coritiba PR
    • 0-1
    13.11 01:15 Vitoria BA
    • 2-2
    • Crb Al
    • 0-1
    13.11 01:15 Oeste SP
    • 0-4
    • AC Goianiense
    • 0-3
    13.11 02:00 Deportivo Capiata
    • 0-4
    • Sol de America
    • 0-1
    13.11 02:30 Criciuma SC
    • 2-0
    • Londrina PR
    • 1-0
    13.11 02:30 Ponte Preta SP
    • 1-3
    • Figueirense SC
    • 1-1
    13.11 03:30 Operario PR
    • 0-2
    • CA Bragantino
    • 0-1
    13.11 03:30 Parana Clube PR
    • 2-1
    • EC Sao Bento
    • 2-1
    13.11 12:30 FC Spartak-2 Moskova
    • 1-3
    • Torpedo Armavi
    • 0-2
    13.11 13:00 Karadağ
    • 1-3
    • Bulgaristan
    • 1-1
    13.11 14:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk
    • 1-1
    • FC Avangard Ku
    • 0-0
    13.11 14:00 Kıbrıs Rum Kesimi
    • 1-2
    • Slovakya
    • 1-1
    13.11 15:00 FC Krasnodar-2
    • 4-0
    • FC Yenisey Kra
    • 1-0
    13.11 15:00 Almanya
    • 5-0
    • Kazakistan
    • 3-0
    13.11 15:00 Kuzey Makedonya
    • 0-0
    • Bosna Hersek
    • 0-0
    13.11 15:00 İngiltere
    • 4-0
    • Lüksemburg
    • 3-0
    13.11 15:00 Ukrayna
    • 4-0
    • Estonya
    • 2-0
    13.11 16:00 Azerbaycan
    • 1-6
    • Yunanistan
    • 0-3
    13.11 16:00 Türkiye
    • 4-1
    • Ermenistan
    • 2-0
    13.11 16:00 Galler
    • 3-0
    • Polonya
    • 2-0
    13.11 16:00 Rusya
    • 1-1
    • Kosova
    • 1-1
    13.11 16:30 İzlanda
    • 0-3
    • Belçika
    • 0-2
    13.11 16:30 Fransa
    • 5-0
    • Faroe Adaları
    • 2-0
    13.11 17:00 İtalya
    • 2-0
    • Malta
    • 1-0
    13.11 18:00 Gürcistan
    • 0-2
    • Ukrayna
    • 0-0
    13.11 18:00 Portekiz
    • 4-0
    • Arnavutluk
    • 2-0
    13.11 18:30 FC Fakel Voronezh
    • 0-2
    • FC SKA-Khabaro
    • 0-1
    13.11 18:30 Chayka Peschanokopskoye
    • 3-1
    • FK Mordoviya S
    • 0-0
    13.11 18:30 FC Shinnik Yaroslavl
    • 3-1
    • FC Luch Vladiv
    • 1-1
    13.11 18:30 T.Telecom Ivanovo
    • 0-2
    • FC Tom Tomsk
    • 0-0
    13.11 18:30 FC Khimki
    • 0-2
    • FC Rotor
    • 0-0
    13.11 19:00 FC Chertanovo Moskova
    • 3-1
    • FC Baltika Kal
    • 2-1
    13.11 19:00 Triestina
    • 1-0
    • Virtus Vecomp
    • 0-0
    13.11 19:30 Torpedo Moskova
    • 0-2
    • FC Nizhny Novg
    • 0-1
    13.11 19:30 FS METTA/LU
    • 0-0
    • SK Super Nova
    • 0-0
    13.11 19:30 Union Berlin
    • 3-0
    • Holstein Kiel
    • 1-0
    13.11 20:00 Slovenya
    • 2-2
    • İsveç
    • 1-1
    13.11 20:45 MC Alger
    • 0-3
    • JS Kabylie
    • 0-0
    13.11 21:00 Finlandiya
    • 2-1
    • Danimarka
    • 0-0
    13.11 21:00 Tolosa CF
    • 1-0
    • CD Pontellas
    • 0-0
    13.11 21:00 CD Becerril
    • 1-0
    • Urraca CF
    • 1-0
    13.11 21:00 FC Andorra
    • 3-0
    • CE Andratx
    • 1-0
    13.11 21:00 Cartagena
    • 0-2
    • Barcelona
    • 0-0
    13.11 21:30 Yunanistan
    • 5-1
    • Arnavutluk
    • 1-0
    13.11 22:00 Exeter City
    • 3-1
    • West Ham Unite
    • 1-1
    13.11 22:00 Comillas CF
    • 1-1
    • CD Barquereno
    • 1-1
    13.11 22:30 Shrewsbury
    • 3-1
    • Macclesfield
    • 1-0
    13.11 22:30 UD Fraga
    • 0-1
    • CD Pena Azagre
    • 0-0
    13.11 22:30 Melilla CD
    • 1-0
    • AD Lobon
    • 0-0
    13.11 22:45 Southend
    • 3-1
    • Wimbledon
    • 2-1
    13.11 22:45 Bristol Rov
    • 1-0
    • Swindon Town
    • 0-0
    13.11 22:45 Fleetwood
    • 5-2
    • Oldham
    • 4-1
    13.11 23:00 CD El Alamo
    • 2-1
    • CD Pedroneras
    • 1-1
    13.11 23:00 Ramon Y Cajal
    • 1-2
    • Estrella Grana
    • 0-2
    13.11 23:00 CA Antoniano
    • 2-0
    • Atletico Porcu
    • 2-0
    13.11 23:00 CF Intercity
    • 3-0
    • UD Gran Taraja
    • 2-0