0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    24.11 00:00 Mariscal Sucre
    • 0-1
    • Vaca Diez
    • -
    24.11 00:00 UPNFM
    • 0-1
    • Honduras Progr
    • 0-0
    24.11 00:15 Sacavenense
    • 1-7
    • Sporting
    • 0-3
    24.11 00:00 Cerro Largo
    • 1-1
    • Liverpool M.
    • 1-1
    24.11 00:00 Caracas
    • 6-2
    • Gran Valencia
    • 2-0
    24.11 21:00 Mannheim
    • 2-2
    • Duisburg
    • 1-1
    24.11 21:00 Turkgucu Munchen
    • 1-1
    • Saarbrucken
    • 1-0
    24.11 21:00 Uerdingen
    • 0-1
    • Hallescher
    • 0-0
    24.11 21:00 Verl
    • 1-1
    • Munich 1860
    • 1-1
    24.11 21:00 Wehen
    • 1-0
    • Meppen
    • 0-0
    24.11 01:00 Godoy Cruz
    • 0-1
    • Rosario
    • 0-1
    24.11 03:15 Newells Old Boys
    • 1-1
    • Talleres Cordo
    • 1-0
    24.11 13:00 Beijing Guoan (Chn)
    • 3-1
    • Melbourne Vict
    • 2-0
    24.11 13:00 Tokyo (Jpn)
    • 0-1
    • Shanghai Shenh
    • 0-0
    24.11 16:00 Perth Glory (Aus)
    • 1-2
    • Ulsan Hyundai
    • 0-0
    24.11 16:00 Seoul (Kor)
    • 5-0
    • Chiangrai (Tha
    • 1-0
    24.11 20:55 Krasnodar
    • 1-2
    • Sevilla
    • 0-1
    24.11 20:55 Rennes
    • 1-2
    • Chelsea
    • 0-1
    24.11 23:00 Dortmund
    • 3-0
    • Club Brugge
    • 2-0
    24.11 23:00 Dyn. Kyiv
    • 0-4
    • Barcelona
    • 0-0
    24.11 23:00 Juventus
    • 2-1
    • Ferencvaros
    • 1-1
    24.11 23:00 Lazio
    • 3-1
    • Zenit
    • 2-1
    24.11 23:00 Manchester Utd
    • 4-1
    • Başakşehir
    • 3-0
    24.11 23:00 PSG
    • 1-0
    • RB Leipzig
    • 1-0
    24.11 20:00 Kapfenberg
    • 0-2
    • A. Lustenau
    • 0-1
    24.11 22:25 Sturm Graz
    • 1-0
    • Innsbruck
    • 0-0
    24.11 19:00 Waasland-Beveren
    • 2-0
    • Oostende
    • 0-0
    24.11 02:00 Sport Recife
    • 0-1
    • Atletico GO
    • 0-0
    24.11 02:00 Botafogo SP
    • 0-1
    • Avai
    • 0-1
    24.11 22:30 Parana
    • 1-2
    • Guarani
    • 0-1
    24.11 02:00 Botafogo PB
    • 0-0
    • Remo
    • 0-0
    24.11 21:30 SE Juventude
    • 1-0
    • Sao Raimundo R
    • 1-0
    24.11 21:00 SAO Mateus
    • 0-1
    • Rio Branco-VN
    • 0-0
    24.11 15:00 Ludogorets II
    • 1-1
    • Svoge
    • 1-1
    24.11 18:30 ASF Dioulasso
    • 0-0
    • US Ouagadougou
    • 0-0
    24.11 19:00 Etoile Filante
    • 1-0
    • ASEC Koudougou
    • 1-0
    24.11 02:00 Macara
    • 1-0
    • LDU Portoviejo
    • 0-0
    24.11 19:00 Legion
    • 0-1
    • Kuressaare
    • 0-1
    24.11 19:00 Narva
    • 1-1
    • Tallinna Kalev
    • 0-1
    24.11 16:00 Albirah
    • 2-2
    • Shabab Al-Dhah
    • 0-1
    24.11 17:00 Shabab Alsamu
    • 1-5
    • Al Amari
    • 1-2
    24.11 19:00 Al Quds
    • 2-0
    • Thaqafi Tulkar
    • 1-0
    24.11 19:30 Cholet
    • 3-1
    • Bastia-Borgo
    • 1-1
    24.11 20:00 Quevilly Rouen
    • 2-1
    • Stade Briochin
    • 0-0
    24.11 20:00 Red Star
    • 1-0
    • Avranches
    • 0-0
    24.11 20:00 Villefranche
    • 0-1
    • Sete
    • 0-0
    24.11 21:00 Annecy
    • 1-1
    • Sporting Club
    • 1-1
    24.11 22:45 Orleans
    • 1-0
    • Boulogne
    • 0-0
    24.11 21:00 Hearts Of Oak
    • 2-2
    • Ashanti Gold
    • 1-0
    24.11 19:00 Wakriya
    • 1-1
    • Horoya
    • 0-1
    24.11 20:30 Swallows
    • 1-0
    • Kaizer
    • 0-0
    24.11 11:00 Merani Martvili
    • 1-0
    • Bolnisi
    • 1-0
    24.11 01:00 Real du Cap
    • 0-1
    • Violette
    • 0-0
    24.11 19:00 Lok. Zagreb
    • 1-2
    • Hajduk Split
    • 0-1
    24.11 17:00 Jamshedpur
    • 1-2
    • Chennaiyin
    • 1-2
    24.11 20:45 Jong PSV
    • 1-1
    • Jong Utrecht
    • 0-1
    24.11 16:30 Zwolle U18
    • ERT.
    • Feyenoord U18
    • -
    24.11 22:00 Luton
    • 1-1
    • Birmingham
    • 1-1
    24.11 22:00 Wycombe
    • 0-0
    • Huddersfield
    • 0-0
    24.11 23:00 Bournemouth
    • 2-0
    • Nottingham
    • 1-0
    24.11 21:00 Gillingham FC
    • 2-1
    • Wimbledon
    • 1-1
    24.11 22:00 Accrington
    • 1-0
    • Crewe
    • 0-0
    24.11 22:00 Burton
    • 4-2
    • Charlton
    • 2-1
    24.11 22:00 Doncaster
    • 3-2
    • Blackpool
    • 0-2
    24.11 22:00 Portsmouth
    • 1-1
    • Oxford Utd
    • 1-0
    24.11 22:00 Rochdale
    • 1-1
    • Northampton
    • 0-1
    24.11 22:00 Swindon
    • 0-1
    • Lincoln
    • 0-0
    24.11 22:00 Wigan
    • 0-0
    • Bristol Rovers
    • 0-0
    24.11 22:00 Crawley
    • 1-2
    • Grimsby
    • 1-1
    24.11 22:00 Exeter
    • 6-1
    • Colchester
    • 1-0
    24.11 22:00 Leyton Orient
    • 1-0
    • Bradford City
    • 0-0
    24.11 22:00 Mansfield
    • 0-1
    • Harrogate
    • 0-1
    24.11 22:00 Newport
    • 1-1
    • Walsall
    • 1-1
    24.11 22:00 Salford
    • 2-1
    • Morecambe
    • 2-0
    24.11 22:00 Scunthorpe
    • 0-1
    • Bolton
    • 0-0
    24.11 22:00 Stevenage
    • 2-1
    • Port Vale
    • 1-0
    24.11 22:00 Tranmere
    • 1-0
    • Carlisle
    • 0-0
    24.11 22:00 Altrincham
    • 0-1
    • Bromley
    • 0-1
    24.11 22:00 Barnet
    • 0-0
    • Hartlepool
    • 0-0
    24.11 22:00 Gateshead
    • 1-0
    • Gloucester
    • 0-0
    24.11 22:45 Kettering
    • 1-1
    • Guiseley
    • 1-0
    24.11 22:45 Bath
    • 1-4
    • Dulwich Hamlet
    • 1-1
    24.11 22:45 Tonbridge
    • 0-2
    • Braintree
    • 0-0
    24.11 22:45 Merthyr Town
    • İPT.
    • Truro
    • -
    24.11 16:00 Barnsley U23
    • 2-1
    • Birmingham U23
    • 0-1
    24.11 16:00 Bristol City U23
    • 2-0
    • Ipswich U23
    • 0-0
    24.11 16:00 Colchester U23
    • 0-0
    • QPR U23
    • 0-0
    24.11 16:00 Swansea U23
    • 0-3
    • Charlton U23
    • 0-1
    24.11 22:00 Hibernian
    • 2-2
    • St. Johnstone
    • 1-1
    24.11 22:00 Hearts
    • 3-0
    • Alloa
    • 3-0
    24.11 22:00 Dumbarton
    • 0-3
    • Falkirk
    • 0-2
    24.11 22:45 Civil Service Strollers
    • 1-0
    • Berwick
    • 0-0
    24.11 22:45 East Kilbride
    • 4-1
    • Caledonian Bra
    • 3-1
    24.11 22:45 Edinburgh University
    • 1-6
    • Spartans
    • 0-2
    24.11 21:00 Castellon
    • 0-2
    • Alcorcon
    • 0-2
    24.11 21:00 Girona
    • 0-1
    • Malaga
    • 0-1
    24.11 23:30 Lugo
    • 0-0
    • R. Oviedo
    • 0-0
    24.11 19:00 H. Haifa
    • 2-1
    • Bnei Yehuda
    • 0-0
    24.11 20:00 Kiryat Shmona
    • 1-0
    • H. Tel Aviv
    • 0-0
    24.11 21:00 H. Kfar Saba
    • 3-2
    • M. Haifa
    • 0-1
    24.11 21:00 Chiasso
    • 3-2
    • Xamax
    • 1-0
    24.11 21:00 Winterthur
    • 2-1
    • Lausanne Ouchy
    • 1-0
    24.11 16:30 Spal
    • 2-0
    • Monza
    • 0-0
    24.11 10:00 FC Astana
    • 3-1
    • Kaisar
    • 1-1
    24.11 11:00 Kyzylzhar
    • 0-0
    • Ordabasy
    • 0-0
    24.11 11:00 Taraz
    • 0-1
    • Kaspij Aktau
    • 0-1
    24.11 15:00 Okzhetpes
    • 0-2
    • Tobol
    • 0-1
    24.11 15:00 Shakhtar K.
    • 1-2
    • Zhetysu
    • 0-1
    24.11 19:00 Real San Andres K
    • 1-1
    • Ind. Medellin
    • 1-0
    24.11 15:00 Arberia
    • 1-0
    • Gjilani
    • 0-0
    24.11 15:00 Drita
    • 1-1
    • Feronikeli
    • 0-1
    24.11 16:00 Al Naser
    • 1-0
    • Al-Fahaheel
    • 1-0
    24.11 18:30 Al Sulaibikhat
    • 0-1
    • Al Arabi
    • 0-1
    24.11 22:45 Linfield
    • 3-3
    • Glentoran
    • 1-0
    24.11 21:30 Valletta
    • 1-1
    • Sirens
    • 0-0
    24.11 18:00 Codru Lozova
    • 2-1
    • Floresti
    • 2-1
    24.11 21:00 Rosenborg
    • 2-3
    • Brann
    • 0-2
    24.11 11:00 Mashal Muborak
    • 3-0
    • Navbahor Naman
    • 0-0
    24.11 13:15 Qizilqum
    • 1-0
    • Metallurg Beka
    • 1-0
    24.11 14:00 AGMK
    • 4-0
    • Andijan
    • 3-0
    24.11 23:00 Deportivo Universitario
    • 1-4
    • Miguelito
    • 1-4
    24.11 19:00 Sport Boys
    • 0-1
    • Ayacucho
    • 0-0
    24.11 21:15 U. de Deportes
    • 0-2
    • Carlos Stein
    • 0-0
    24.11 23:00 Binacional
    • 1-3
    • Grau
    • 0-2
    24.11 23:30 Cusco
    • 1-1
    • Cesar Vallejo
    • 1-0
    24.11 20:00 Podbeskidzie
    • 2-1
    • Zaglebie
    • 1-0
    24.11 18:00 U Craiova 1948
    • 1-0
    • Metaloglobus B
    • 1-0
    24.11 14:30 Poprad
    • 0-4
    • Podbrezova
    • 0-2
    24.11 14:30 S. Bratislava B
    • 1-2
    • Zilina B
    • 1-0
    24.11 18:00 Koper
    • 2-1
    • Bravo
    • 1-0
    24.11 20:00 Gorica
    • 0-1
    • Mura
    • 0-1
    24.11 17:50 Al-Taawon
    • 1-0
    • Al Wehda
    • 0-0
    24.11 19:30 Al-Ettifaq
    • 0-4
    • Al-Fateh
    • 0-3
    24.11 15:05 Al-Shoalah
    • 0-0
    • Al Thuqbah
    • 0-0
    24.11 15:10 Al Feiha
    • 2-0
    • Al Jabalain
    • 0-0
    24.11 15:30 Ohod
    • 1-1
    • Al Taee
    • 0-1
    24.11 17:25 Al Jeel
    • 0-1
    • Hajer
    • 0-0
    24.11 17:25 Al Khaleej
    • 0-1
    • Al Draih
    • 0-1
    24.11 17:25 Al-Sahel
    • 1-0
    • Al Najoom
    • 1-0
    24.11 01:15 U. De Concepcion
    • 0-1
    • Huachipato
    • 0-0
    24.11 03:30 U. Espanola
    • 0-2
    • O'Higgins
    • 0-0
    24.11 16:30 Valdivia
    • 0-1
    • Melipilla
    • 0-0
    25.11 00:00 CD Santa Cruz
    • 0-2
    • Arica
    • 0-0
    24.11 16:30 Arturo Fernandez Vial
    • 3-1
    • Ind. Cauquenes
    • 1-0
    24.11 14:00 JKT Tanzania
    • 0-1
    • Mbeya City
    • 0-0
    24.11 16:00 Coastal Union
    • 1-0
    • Ihefu
    • 1-0
    24.11 16:00 Dodoma Jiji
    • ERT.
    • Simba
    • -
    24.11 16:00 Kinondoni MC
    • ERT.
    • Namungo
    • -
    24.11 16:00 Polisi Tanzania
    • 1-0
    • Mtibwa Sugar
    • 1-0
    24.11 13:00 Ofspor
    • 1-0
    • Malatya
    • 1-0
    24.11 13:00 Karşıyaka
    • 1-0
    • Arhavispor
    • 1-0
    24.11 13:00 Gençlerbirliği
    • 1-0
    • Kirsehir Beled
    • 0-0
    24.11 14:30 Ankaraspor
    • 1-1
    • Muğlaspor
    • 1-0
    24.11 14:30 Boluspor
    • 1-1
    • Kahramanmaraş
    • 0-0
    24.11 14:30 Giresunspor
    • 0-0
    • Niğde Anadolu
    • 0-0
    24.11 15:00 Denizlispor
    • 1-2
    • Turgutluspor
    • 0-1
    24.11 17:00 Karagümrük
    • 0-3
    • Erokspor
    • 0-2
    24.11 19:00 Adanaspor
    • 1-1
    • Sakaryaspor
    • 1-1
    24.11 19:00 Bursaspor
    • 1-0
    • 1922 Konyaspor
    • 1-0
    24.11 21:00 Fenerbahçe
    • 4-0
    • Sivas Belediye
    • 1-0
    24.11 02:15 Wanderers
    • 3-0
    • Progreso
    • 2-0
    24.11 16:30 Tacuarembo
    • 0-3
    • Rocha
    • 0-1
    24.11 18:45 Juventud
    • 0-0
    • Central Esp.
    • 0-0
    24.11 21:00 Cerrito
    • 1-1
    • Villa Espanola
    • 0-0
    24.11 23:15 Sud America
    • 0-2
    • Albion
    • 0-1
    24.11 03:00 Portuguesa
    • 1-2
    • Aragua
    • 0-1
    25.11 00:00 Lara
    • 1-0
    • La Guaira
    • 1-0
    24.11 16:00 Frontera
    • 2-3
    • Urena
    • 1-1
    24.11 19:00 JBL Zulia
    • 3-3
    • Local Andina
    • 2-2
    24.11 22:30 Hermanos Colmenares
    • 2-1
    • El Vigia
    • 2-0
    24.11 12:00 Ho Chi Minh K
    • 4-0
    • Son La K
    • 1-0
    24.11 14:30 TKS Viet Nam K
    • 2-0
    • Ho Chi Minh Ci
    • 2-0
    24.11 21:00 Grenoble
    • 1-0
    • Nancy
    • 1-0
    24.11 22:45 Bonnyrigg Rose
    • 5-0
    • Vale Of Leithe
    • 4-0