0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 23-01-2020

    • 24-01-2020

    • 25-01-2020

    • 26-01-2020

    • 27-01-2020

    • 28-01-2020

    • 29-01-2020

    • 30-01-2020

    • 31-01-2020

    • 01-02-2020

    • 02-02-2020

    • 03-02-2020

    • 04-02-2020

    • 05-02-2020

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    Liga MX Kadınlar
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 00:45
    • America3
    • Santos Laguna2
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 01:00
    • Morelia1
    • Necaxa2
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 04:00
    • Guadalajara4
    • Leon3
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 04:00
    • Pachuca1
    • Atlético San L2
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 05:00
    • Tigres UANL1
    • Toluca1
    Premier Lig Serie A
    • 3
    • Premier Lig Serie A
    • 02:00
    • Marina2
    • San Luis II1
    Paraense
    • 3
    • Paraense
    • 02:00
    • Paysandu3
    • Itupiranga1
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 04:00
    • Harbour View1
    • Mount Pleasant1
    AFC Şampiyonlar Ligi
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 11:35
    • Mel Victory
    • Bali United
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 13:00
    • Lokomotiv
    • Istiqlol
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 14:30
    • Buriram Utd
    • Ho Chi Minh
    15:00
    • Port
    • Ceres
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 15:00
    • Port
    • Ceres
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 15:50
    • Shahr Khodrou
    • Riffa
    16:00
    • Kedah
    • Wofoo
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 16:00
    • Kedah
    • Wofoo
    • 3
    • AFC Şampiyonlar Ligi
    • 17:30
    • Esteghlal
    • Kuwait
    Tipsport Ligi
    • 3
    • Tipsport Ligi
    • 12:30
    • Sparta II
    • Hradec Kralove
    • 3
    • Tipsport Ligi
    • 12:30
    • Pohronie
    • Prostějov
    Brisbane Silver Boot
    • 3
    • Brisbane Silver Boot
    • 13:30
    • Lions
    • Western Pride
    Ziraat Türkiye Kupası
    • 3
    • Ziraat Türkiye Kupası
    • 14:00
    • Kırklarelispor
    • Başakşehir
    • 3
    • Ziraat Türkiye Kupası
    • 20:30
    • Fenerbahçe
    • Kayserispor
    Premier Lig
    15:30
    • Tanta
    • Gouna
    • 3
    • Premier Lig
    • 15:30
    • Tanta
    • Gouna
    • 3
    • Premier Lig
    • 20:30
    • Pyramids
    • Makasa
    Premier Lig
    16:40
    • Hala
    • Shabab
    • 3
    • Premier Lig
    • 16:40
    • Hala
    • Shabab
    19:15
    • Ahli
    • Muharraq
    • 3
    • Premier Lig
    • 19:15
    • Ahli
    • Muharraq
    Yıldızlar Ligi
    19:00
    • Khor
    • Sadd
    • 3
    • Yıldızlar Ligi
    • 19:00
    • Khor
    • Sadd
    Hollanda Kupası
    • 3
    • Hollanda Kupası
    • 20:30
    • TOP Oss
    • AZ Alkmaar
    • 3
    • Hollanda Kupası
    • 22:45
    • F. Sittard
    • Feyenoord
    • 3
    • Hollanda Kupası
    • 22:45
    • Eindhoven
    • Utrecht
    Botola Pro
    21:00
    • HUSA
    • El Jadida
    • 3
    • Botola Pro
    • 21:00
    • HUSA
    • El Jadida
    Kral Kupası
    • 3
    • Kral Kupası
    • 21:00
    • Zaragoza
    • Mallorca
    21:00
    • Huelva
    • Osasuna
    • 3
    • Kral Kupası
    • 21:00
    • Huelva
    • Osasuna
    • 3
    • Kral Kupası
    • 23:00
    • Sevilla
    • Levante
    Carioca 1
    • 3
    • Carioca 1
    • 22:00
    • Madureira
    • Botafogo
    EFL Kupası
    • 3
    • EFL Kupası
    • 22:00
    • Exeter
    • Stevenage
    • 3
    • EFL Kupası
    • 22:00
    • Newport
    • Leicester U21
    • 3
    • EFL Kupası
    • 22:45
    • Salford
    • Accrington
    • 3
    • EFL Kupası
    • 22:45
    • Portsmouth
    • Scunthorpe
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Bournemouth
    • Brighton
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Aston Villa
    • Watford
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Everton
    • Newcastle
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Sheffield Utd
    • Man City
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • C. Palace
    • Southampton
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:15
    • Chelsea
    • Arsenal
    İtalya Kupası
    22:45
    • Napoli
    • Lazio
    • 3
    • İtalya Kupası
    • 22:45
    • Napoli
    • Lazio
    Ulusal Lig N / S
    • 3
    • Ulusal Lig N / S
    • 22:45
    • Dulwich Hamlet
    • Havant&Waterl
    • 3
    • Ulusal Lig N / S
    • 22:45
    • Guiseley
    • Darlington
    • 3
    • Ulusal Lig N / S
    • 22:45
    • Leamington
    • Gateshead
    • 3
    • Ulusal Lig N / S
    • 22:45
    • Boston Utd
    • Brackley
    • 3
    • Ulusal Lig N / S
    • 22:45
    • Farsley
    • Kidderminster
    Championship
    • 3
    • Championship
    • 22:45
    • Alloa Athletic
    • Arbroath
    FA Trophy Kupası
    • 3
    • FA Trophy Kupası
    • 22:45
    • Maidenhead Utd
    • Halesowen
    22:45
    • Bath
    • Concord
    • 3
    • FA Trophy Kupası
    • 22:45
    • Bath
    • Concord
    22:45
    • Barnet
    • Farsley
    • 3
    • FA Trophy Kupası
    • 22:45
    • Barnet
    • Farsley
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 22:45
    • Peterborough
    • Wycombe
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 22:45
    • Cheltenham
    • Newport
    • 3
    • 2. Lig
    • 22:45
    • Colchester
    • Bradford
    • 3
    • 2. Lig
    • 22:45
    • Macclesfield
    • Crewe
    • 3
    • 2. Lig
    • 22:45
    • Leyton
    • Northampton
    Championship
    • 3
    • Championship
    • 22:45
    • Barnsley
    • Preston
    • 3
    • Championship
    • 22:45
    • Middlesbrough
    • Birmingham
    Lig Kupası
    22:45
    • Braga
    • Sporting
    • 3
    • Lig Kupası
    • 22:45
    • Braga
    • Sporting
    Lig Kupası
    23:10
    • Lyon
    • Lille
    • 3
    • Lig Kupası
    • 23:10
    • Lyon
    • Lille
    Libertadores Kupası
    • 3
    • Libertadores Kupası
    • 01:15
    • Carabobo
    • Universitario
    Mineiro 1
    02:00
    • Coimbra
    • URT
    • 3
    • Mineiro 1
    • 02:00
    • Coimbra
    • URT
    • 3
    • Mineiro 1
    • 03:30
    • Uberlândia
    • Atl Mineiro
    Sergipano
    • 3
    • Sergipano
    • 02:00
    • Confiança
    • Lagarto
    Arjantin Kupası
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 03:00
    • S Resistencia
    • Chaco
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 03:30
    • De. Pro.
    • Crucero
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 04:00
    • Güemes
    • Central Norte
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 03:30
    • Blooming
    • Santa Cruz
    Copa MX
    • 3
    • Copa MX
    • 04:00
    • Venados
    • Pachuca
    • 3
    • Copa MX
    • 04:00
    • Querétaro
    • FC Juarez
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Mons Calpe
    • Manchester 62
    County Antrim Shield
    • 3
    • County Antrim Shield
    • 22:45
    • Cliftonville
    • Ballymena Utd
    Paraibano
    • 3
    • Paraibano
    • 02:15
    • Botafogo
    • SP Crystal
    T & T Pro Ligi
    • 3
    • T & T Pro Ligi
    • 01:00
    • Jabloteh
    • Ath­let­ic
    • 3
    • T & T Pro Ligi
    • 03:00
    • Caledonia
    • La Horquetta
    Hazırlık Kadınlar
    01:30
    • Kanada
    • Haiti
    • 3
    • Hazırlık Kadınlar
    • 01:30
    • Kanada1
    • Haiti1
    AFC Kupası
    • 3
    • AFC Kupası
    • 15:00
    • Hilal Al-Quds
    • Sur
    Hazırlık Maçları
    04:30
    • Tokyo
    • V-Varen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 04:30
    • Tokyo
    • V-Varen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 07:00
    • Kawasaki
    • Kumamoto
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 13:30
    • Gaz Metan
    • Altglienicke
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Chindia
    • Spartaks
    15:00
    • Sepsi
    • Beroe
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Sepsi
    • Beroe
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Stomil
    • Zalgiris
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Voluntari
    • Səbail
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Avangard K
    • Nizhny Novg.
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Mlada Boleslav
    • Vlašim
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Arka Gdynia
    • Sumqayıt
    15:00
    • Aarhus
    • Aalborg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Aarhus
    • Aalborg
    16:00
    • Admira
    • Grazer
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Admira
    • Grazer
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Ingolstadt
    • Karlsruhe
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Grossaspach
    • Aalen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Babelsberg
    • TeBe
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Lechia
    • Rubin Kazan
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:30
    • Oleksandria
    • Ch. More
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:30
    • Olimpija
    • Slaven
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Basel
    • Grasshopper
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Slavia Sofya
    • Orenburg
    17:00
    • Maribor
    • Bravo
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Maribor
    • Bravo
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Krylya
    • Spartaks
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 18:00
    • Sturm Graz
    • Viitorul
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 18:00
    • Lyngby
    • Hvidovre
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 18:00
    • Darmstadt 98
    • Gaz Metan
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 18:00
    • CSKA Sofya
    • Nürnberg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Horsens
    • Aarhus Fremad
    19:00
    • Start
    • Jerv
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Start
    • Jerv
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:30
    • Mattersburg
    • Traiskirchen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • Weißkirchen/A
    • Vorwärts
    20:00
    • HB Koge
    • B 93
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • HB Koge
    • B 93
    20:00
    • Neusiedl
    • Horn
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • Neusiedl
    • Horn
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • A.Wien II
    • Wiener SC
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Kaiserslautern
    • Pirmasens
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Wels
    • Juniors OÖ
    20:30
    • Midleton
    • Cork
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Midleton
    • Cork
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Aue
    • Lok Leipzig
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Kriens
    • Rapperswil
    21:00
    • Aarau
    • Baden
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 21:00
    • Aarau
    • Baden
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:30
    • Bohemians
    • Longford
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:45
    • Finn Harps
    • Galway
    03:00
    • Arda
    • Prishtina
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Arda
    • Prishtina
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Domžale
    • Budafoki MTE
    03:00
    • Čelik
    • Zorya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Čelik
    • Zorya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Sounders
    • CA Penarol
    03:00
    • Kielce
    • Olimpik
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Kielce
    • Olimpik
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Wisla Plock
    • Slovan
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Odra
    • Mie. Gniezno
    03:00
    • Gornik
    • Trencin
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Gornik
    • Trencin
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Botev
    • Dinamo Tiflis
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Wisla Krakow
    • Sileks
    03:00
    • LKS Lodz
    • Zorya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • LKS Lodz
    • Zorya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Teplice
    • Śląsk
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Botoşani
    • Trnava
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Olimpik
    • Spartak
    03:00
    • Etar
    • Qəbələ
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Etar
    • Qəbələ
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • St. Pölten
    • Lech
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Chertanovo
    • Dunav
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Yenisey
    • Hebar 1918
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Sochi
    • St. Pölten
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Osnabrück
    • Verl
    04:00
    • Gamba
    • V-Varen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 04:00
    • Gamba
    • V-Varen
    04:00
    • Mito
    • Omiya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 04:00
    • Mito
    • Omiya