0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 24-11-2019

    • 25-11-2019

    • 26-11-2019

    • 27-11-2019

    • 28-11-2019

    • 29-11-2019

    • 30-11-2019

    • 01-12-2019

    • 02-12-2019

    • 03-12-2019

    • 04-12-2019

    • 05-12-2019

    • 06-12-2019

    • 07-12-2019

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 00:00
    • Águila0
    • Alianza0
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 01:00
    • Wanderers2
    • Danubio1
    • 3
    • Premier Lig
    • 02:30
    • Def. Sporting2
    • Nacional1
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Rampla Juniors
    • River Plate
    22:30
    • Juventud
    • Cerro
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Juventud
    • Cerro
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Liverpool
    • Plaza Colonia
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Racing
    • Boston River
    • 3
    • Premier Lig
    • 02:30
    • CA Penarol
    • Fénix
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • Sao Bento4
    • Londrina1
    • 3
    • Serie B
    • 03:30
    • Brasil Pelotas2
    • Atlético GO2
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • CRB
    • Figueirense
    • 3
    • Serie B
    • 03:30
    • Guarani
    • América MG
    U21 Ligi
    • 3
    • U21 Ligi
    • 14:00
    • Dnipro-1 U21
    • Vorskla U21
    W-Ligi
    • 3
    • W-Ligi
    • 09:00
    • Wanderers1
    • Newcastle0
    • 3
    • W-Ligi
    • 11:30
    • Adelaide0
    • Sydney0
    Lig 1
    11:30
    • TR-Kabo
    • PSIS
    • 3
    • Lig 1
    • 11:30
    • TR-Kabo0
    • PSIS0
    • 3
    • Lig 1
    • 14:30
    • Madura Utd
    • Bhayangkara
    A Lig
    • 3
    • A Lig
    • 12:06
    • Wanderers
    • Melbourne City
    Erovnuli Lig 2
    • 3
    • Erovnuli Lig 2
    • 13:00
    • Merani Tbilisi
    • Samtredia
    1.Lig
    13:30
    • Ağsu
    • Sabah II
    • 3
    • 1.Lig
    • 13:30
    • Ağsu
    • Sabah II
    Süper Lig
    14:35
    • Shenhua
    • Guoan
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Shenhua
    • Guoan
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Henan Jianye
    • Tianjin
    14:35
    • Shandong
    • Lifan
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Shandong
    • Lifan
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Wuhan
    • Guangzhou R&F
    Pro Lig
    15:30
    • Abha
    • Fateh
    • 3
    • Pro Lig
    • 15:30
    • Abha
    • Fateh
    17:55
    • Hazm
    • Raed
    • 3
    • Pro Lig
    • 17:55
    • Hazm
    • Raed
    19:40
    • Shabab
    • Feiha
    • 3
    • Pro Lig
    • 19:40
    • Shabab
    • Feiha
    Yıldızlar Kupası
    16:00
    • Khor
    • Gharafa
    • 3
    • Yıldızlar Kupası
    • 16:00
    • Khor
    • Gharafa
    • 3
    • Yıldızlar Kupası
    • 16:00
    • Sailiya
    • Al Duhail
    18:10
    • Qatar
    • Arabi
    • 3
    • Yıldızlar Kupası
    • 18:10
    • Qatar
    • Arabi
    Lig Kupası
    • 3
    • Lig Kupası
    • 17:00
    • Shabab Al Ahli
    • Khorfakkan
    • 3
    • Lig Kupası
    • 17:00
    • Al Jazira
    • Al Dhafra
    • 3
    • Lig Kupası
    • 19:30
    • Al Wahda
    • Al Wasl
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 18:00
    • Sumqayıt
    • Qarabağ
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 19:15
    • Cobresal
    • Unión Española
    • 3
    • Premier Lig
    • 17:00
    • U. La Calera
    • Iquique
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 18:30
    • Wigry
    • Stal Mielec
    20:00
    • Puszcza
    • Odra
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:00
    • Puszcza
    • Odra
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:00
    • Miedź
    • Sandecja
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:00
    • Podbeskidzie
    • Chojniczanka
    1. Lig
    18:30
    • Arda
    • Bistritsa
    • 3
    • 1. Lig
    • 18:30
    • Arda
    • Bistritsa
    3.Lig
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Villarreal III
    • Roda
    • 3
    • 3.Lig
    • 00:00
    • Santa Brígida
    • Las Palmas III
    • 3
    • 3.Lig
    • 00:00
    • Panad. Pulido
    • Viera
    TFF 1. Lig
    • 3
    • TFF 1. Lig
    • 19:00
    • Adanaspor
    • Giresunspor
    2. Lig
    19:00
    • Aris
    • Ayia Napa
    • 3
    • 2. Lig
    • 19:00
    • Aris
    • Ayia Napa
    FNL
    • 3
    • FNL
    • 19:00
    • Vítkovice
    • Vysočina
    • 3
    • FNL
    • 20:00
    • Ústí
    • Vyšehrad
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 19:30
    • Tambov
    • Lok. Moskova
    Ulusal Lig 1
    20:00
    • Pau
    • Avranches
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 20:00
    • Pau
    • Avranches
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Béziers
    • Duchère
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Bourg
    • Le Puy F. 43
    22:00
    • Gazélec
    • QRM
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Gazélec
    • QRM
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Red Star
    • Cholet
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Toulon
    • Boulogne
    22:00
    • Laval
    • Créteil
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Laval
    • Créteil
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Dunkerque
    • Bastia-Borgo
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Villefranche
    • Concarneau
    1. HNL
    • 3
    • 1. HNL
    • 20:00
    • Dinamo Zagreb
    • Hajduk Split
    A Ligi
    • 3
    • A Ligi
    • 20:00
    • Zalgiris
    • Atlantas
    Süper Lig
    20:00
    • Partizan
    • Javor
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:00
    • Partizan
    • Javor
    Ekstraklasa
    • 3
    • Ekstraklasa
    • 20:00
    • Gornik
    • Wisla Plock
    22:30
    • Lech
    • Piast
    • 3
    • Ekstraklasa
    • 22:30
    • Lech
    • Piast
    Czech Liga
    • 3
    • Czech Liga
    • 20:00
    • Sparta Prag
    • Budějovice
    Premier Lig
    20:00
    • Shakhtar
    • Lviv
    • 3
    • Premier Lig
    • 20:00
    • Shakhtar
    • Lviv
    Portekiz Kupası
    • 3
    • Portekiz Kupası
    • 20:15
    • Leixoes
    • Santa Clara
    23:45
    • Varzim
    • Loures
    • 3
    • Portekiz Kupası
    • 23:45
    • Varzim
    • Loures
    2. Bundesliga
    • 3
    • 2. Bundesliga
    • 20:30
    • Bochum
    • Osnabrück
    20:30
    • Aue
    • St. Pauli
    • 3
    • 2. Bundesliga
    • 20:30
    • Aue
    • St. Pauli
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:30
    • Galatasaray
    • Başakşehir
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 21:00
    • Hamrun
    • Floriana
    Oberliga
    • 3
    • Oberliga
    • 21:00
    • TeBe
    • Zehlendorf
    • 3
    • Oberliga
    • 21:00
    • Nöttingen
    • Reutlingen
    • 3
    • Oberliga
    • 22:00
    • Baunatal
    • Bad Vilbel
    • 3
    • Oberliga
    • 22:00
    • Ingolstadt II
    • Türkspor A.
    Bölgesel Lig
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 21:00
    • Verl
    • Dortmund II
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 21:00
    • Auerbach
    • Fürstenwalde
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 21:30
    • Heimstetten
    • Burghausen
    3. Lig
    • 3
    • 3. Lig
    • 21:00
    • Jena
    • Hallescher FC
    Superliga
    • 3
    • Superliga
    • 21:00
    • Nordsjaelland
    • Randers
    2. Liga
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Kapfenberg
    • Vorwärts
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Blau-Weiß Linz
    • Liefering
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • A.Klagenfurt
    • A.Wien II
    21:10
    • Horn
    • Wacker
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Horn
    • Wacker
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Grazer
    • Amstetten
    Bundesliga Kadınlar
    • 3
    • Bundesliga Kadınlar
    • 21:15
    • Frankfurt
    • Hoffenheim
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 21:30
    • CFR Cluj
    • Chindia
    Kadınlar Eredivisie
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 21:30
    • Alkmaar
    • Excelsior
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 21:30
    • Twente
    • Den Haag
    21:30
    • Zwolle
    • PSV
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 21:30
    • Zwolle
    • PSV
    Eerste Divisie
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Utrecht II
    • AZ II
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • NAC Breda
    • Ajax II
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • De Graafschap
    • PSV II
    22:00
    • Helmond
    • NEC
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Helmond
    • NEC
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Excelsior
    • Volendam
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Dordrecht
    • Telstar
    22:00
    • MVV
    • TOP Oss
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • MVV
    • TOP Oss
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Eindhoven
    • Cambuur
    22:00
    • Go Ahead
    • Roda
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Go Ahead
    • Roda
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Almere City
    • Den Bosch
    Challenge Lig
    22:00
    • Lausanne
    • Wil
    • 3
    • Challenge Lig
    • 22:00
    • Lausanne
    • Wil
    Ligue 2
    22:00
    • Paris
    • Auxerre
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Paris
    • Auxerre
    22:00
    • Caen
    • Le Mans
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Caen
    • Le Mans
    22:00
    • Troyes
    • Chambly
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Troyes
    • Chambly
    22:00
    • Grenoble
    • Nancy
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Grenoble
    • Nancy
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Ajaccio
    • Clermont
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Châteauroux
    • Lorient
    22:00
    • Niort
    • Rodez
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Niort
    • Rodez
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Orléans
    • Valenciennes
    FA Cup
    • 3
    • FA Cup
    • 22:05
    • Linlithgow
    • Falkirk
    Bundesliga
    • 3
    • Bundesliga
    • 22:30
    • Dortmund
    • Paderborn
    1. Lig A
    • 3
    • 1. Lig A
    • 22:30
    • Club Brugge
    • Oostende
    1. Lig B
    • 3
    • 1. Lig B
    • 22:30
    • Westerlo
    • OH Leuven
    Ligue 1
    22:45
    • Paris SG
    • Lille
    • 3
    • Ligue 1
    • 22:45
    • Paris SG
    • Lille
    Championship
    22:45
    • Fulham
    • QPR
    • 3
    • Championship
    • 22:45
    • Fulham
    • QPR
    Premiership
    • 3
    • Premiership
    • 22:45
    • Glenavon
    • Linfield
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 23:00
    • Pescara
    • Cremonese
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:00
    • Barry Town
    • Penybont
    Premier Lig
    23:00
    • Caracas
    • Aragua
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:00
    • Caracas
    • Aragua
    2. Lig
    23:00
    • Gijon
    • Tenerife
    • 3
    • 2. Lig
    • 23:00
    • Gijon
    • Tenerife
    La Liga
    • 3
    • La Liga
    • 23:00
    • Levante
    • Mallorca
    Profesyonel Lig
    • 3
    • Profesyonel Lig
    • 00:00
    • General Díaz
    • San Lorenzo
    • 3
    • Profesyonel Lig
    • 02:00
    • Sol de América
    • Dep. Santaní
    Kadınlar Ulusal Lig
    • 3
    • Kadınlar Ulusal Lig
    • 02:00
    • Canterbury Utd
    • WaiBOP Utd
    • 3
    • Kadınlar Ulusal Lig
    • 03:00
    • Southern Utd
    • Auckland
    Ulusal Gençlik Ligi
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Mariners
    • Sydney
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Melbourne City
    • Perth Glory
    Liga MX
    04:00
    • Puebla
    • Necaxa
    • 3
    • Liga MX
    • 04:00
    • Puebla
    • Necaxa
    Premiership
    • 3
    • Premiership
    • 05:00
    • Wellington
    • Auckland
    3. Lig
    15:00
    • Suceava
    • Şomuz
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Suceava
    • Şomuz
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Viit. Dăești
    • U Craiova 1948
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • FCSB II
    • Slobozia
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Blejoi
    • Roşiori
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Vediţa Colon.
    • Olimpic Cetate
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Slatina
    • Unirea Bascov
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Voluntari II
    • U Craiova II
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • CFR Cluj II
    • Metalurgistul
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Arieşul Turda
    • Recea
    Süper Lig 2
    17:00
    • Platanias
    • Doxa
    • 3
    • Süper Lig 2
    • 17:00
    • Platanias
    • Doxa
    2. HNL
    • 3
    • 2. HNL
    • 19:00
    • M Čakovec
    • Rudeš
    Ülke Ligi
    • 3
    • Ülke Ligi
    • 20:00
    • Schwechat
    • Mannswörth
    İkinci Lig
    • 3
    • İkinci Lig
    • 22:30
    • Furrial
    • Yaracuyanos
    B Ligi
    • 3
    • B Ligi
    • 02:30
    • Pereira
    • Boyacá Chicó
    U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 17:00
    • G. Afrika U23
    • Gana U23
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 21:00
    • Mısır U23
    • Fildişi U23
    Liga MX Kadınlar
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 04:00
    • Pachuca3
    • Tigres UANL1
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 00:45
    • América
    • Monterrey
    Botola Pro
    • 3
    • Botola Pro
    • 21:00
    • El Jadida
    • Raja BM
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • IR Tanger
    • Khouribga
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • Wydad AC
    • FAR Rabat
    03:00
    • Rapide OZ
    • Raja
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • Rapide OZ
    • Raja
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • CAYB
    • Olympic Safi
    C Ligi
    • 3
    • C Ligi
    • 02:00
    • Laferrere
    • Victoriano
    Primera Nacional
    • 3
    • Primera Nacional
    • 03:00
    • Sarmiento
    • All Boys
    Pers Körfez Pro Ligi
    • 3
    • Pers Körfez Pro Ligi
    • 15:00
    • Tractor
    • Shahr Khodrou
    • 3
    • Pers Körfez Pro Ligi
    • 17:00
    • Persepolis
    • Naft MIS
    • 3
    • Pers Körfez Pro Ligi
    • 17:30
    • Sanat Naft
    • Sepahan
    Arap Körfez Ligi
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 17:00
    • Sharjah
    • Bani Yas
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 17:00
    • Hatta
    • Al Jazira
    19:45
    • Kalba
    • Ajman
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 19:45
    • Kalba
    • Ajman
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 19:45
    • Al Wasl
    • Fujairah
    Premier Lig
    03:00
    • Tarpeda
    • Slutsk
    • 3
    • Premier Lig
    • 03:00
    • Tarpeda
    • Slutsk
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • TuRU
    • Fortuna Köln