0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  SON DAKİKA! Galatasarayın gözü Fatih Terimde! İşte Corona Virüs

  SON DAKİKA! Galatasarayın gözü Fatih Terimde! İşte Corona Virüs

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Twitter hesabından corona virüs pozitif çıktığını ve tedaviye başlandığını açıklamıştı. Hastaneden yapılan ilk açıklama Fatih Terim’in sağlık durumunun şu an için iyi olduğu yönünde. Fatih Terim Türkiye’de takımına corona virüsü testi yaptıran ilk teknik adam da olurken, açıklanan test sonuçları Terim’in ne kadar haklı olduğunu göstermişti.

  Peki Fatih Terim test yaptırana kadar neler yaptı? İşte Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası Fatih Terim’in yaşadıkları.

  16 Mart Pazartesi

  Başkan Mustafa Cengiz, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay’la bir saat süren toplantı yaptı. Türk Telekom Stadı’ndaki toplantıda koronavirüse karşı alınacak tedbirler konuşuldu.

  İlgili Haberler

  Fatih Terim; ne zaman, nerede, kimden?

  17 Mart Salı

  Beşiktaş derbisinden sonra tüm takıma 2 gün izin veren Terim, koronavirüs tehlikesi nedeniyle evinden hiç çıkmadı. Eşi Fulya Terim de, kızı Merve Terim Çetin’in yanında Amerika’daydı.

  18 Mart Çarşamba

  Antrenman için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Bakanlar ile yaptığı toplantıda liglerin ertelenme kararının çıkacağı ihtimalini göz önüne alarak idmanı iptal etti.

  19 Mart Perşembe

  Sabah Florya’ya geldi. Saat 13.00’e konulan idman öncesi kulüp doktorlarıyla birlikte futbolculara koronavirüs tedbirleri hakkında bilgilendirme yaptı. Ardından antrenmanı iptal etti ve tüm takıma test yaptırdı. Daha sonra da futbolcuları evlerine gönderip, dışarı çıkmamalarını istedi. Kendisi de Tarabya’daki evine gitti.

  İlgili Haberler

  Fatih Terim kaç yaşında? Fatih Terim kimdir, nereli?

  Cuma-Cumartesi-Pazar

  Evinden hiç çıkmadı. Futbolcuları ve yardımcıları ile konuşup, çalışma programlarına uyup uymadıklarını kontrol etti, gerekli bilgileri aldı.

  23 Mart Pazartesi

  Corona virüsü testi sonuçları kulübe iletildi. Sadece hafif öksürükten şikayeti olan Terim, test sonucu pozitif çıkınca hastaneye gitti. (Hürriyet)

  Fatih Terim’in corona virüsü raporu

  ATEŞ: 36.5 (YOK)

  MORAL DURUMU: İYİ

  ÖKSÜRÜK: HAFİF DERECEDE· KRONiK RAHATSIZLIĞI: YOK

  SİGARA: KULLANMIYOR

  İlgili Haberler

  Son Dakika | Fatih Terim’in son durumunu nasıl? Buse Terim açıkladı…

  Site İçi Yorumlar