0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI HARİCİ VERİLER HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    03.10 23:30 Cafetaleros
    • 5-1
    • Escorpiones
    • 3-0
    03.10 23:00 Midland
    • 3-1
    • Leandro N. Ale
    • 2-1
    03.10 23:00 U. De Chile
    • 2-3
    • A. Italiano
    • 1-1
    04.10 15:00 Koln U19
    • 1-2
    • Oberhausen U19
    • 1-1
    04.10 01:00 Rosario
    • 1-1
    • Union Santa Fe
    • 0-1
    04.10 19:00 Aldosivi
    • 2-0
    • Barracas Centr
    • 0-0
    04.10 00:00 Deportivo Moron
    • 1-0
    • Instituto
    • 1-0
    04.10 00:05 All Boys
    • 1-0
    • Santamarina
    • 1-0
    04.10 02:00 Belgrano
    • 3-0
    • Chacarita Juni
    • 1-0
    04.10 20:00 Flandria
    • 0-1
    • Tristan Suarez
    • 0-0
    04.10 01:30 Sportivo Belgrano
    • 2-1
    • San Martin For
    • 1-0
    04.10 20:30 Def. de Cambaceres
    • 2-2
    • Yupanqui
    • 1-1
    04.10 20:30 Deportivo Muniz
    • 0-4
    • Deportivo Para
    • 0-2
    04.10 20:30 Lugano
    • 3-2
    • Central Balles
    • 0-1
    04.10 20:30 Sportivo Barracas
    • 1-0
    • CSR Espanol
    • 0-0
    04.10 15:00 Estudiantes 2
    • 2-0
    • River Plate 2
    • 1-0
    04.10 16:00 Argentinos Jrs 2
    • 1-3
    • Lanus 2
    • 0-3
    04.10 16:00 Patronato 2
    • 1-2
    • Colon Santa Fe
    • 1-0
    04.10 16:00 San Lorenzo 2
    • 0-1
    • Godoy Cruz 2
    • 0-0
    04.10 16:00 Talleres Cordoba 2
    • 1-0
    • Huracan 2
    • 0-0
    04.10 17:00 Al Seeb (Oma)
    • 4-0
    • Al-Rifaa (Bhr)
    • 0-0
    04.10 18:45 Bayern
    • 5-0
    • Plzen
    • 3-0
    04.10 18:45 Marsilya
    • 4-1
    • Sporting
    • 3-1
    04.10 21:00 Ajax
    • 1-6
    • Napoli
    • 1-3
    04.10 21:00 Club Brugge
    • 2-0
    • Atl. Madrid
    • 1-0
    04.10 21:00 Frankfurt
    • 0-0
    • Tottenham
    • 0-0
    04.10 21:00 Liverpool
    • 2-0
    • Rangers
    • 1-0
    04.10 15:30 Malta (Am)
    • 0-3
    • Belgrade (Am)
    • 0-0
    04.10 16:30 Ivano-Frankivsk Oblast (Am)
    • ERT.
    • Split Region (
    • -
    04.10 15:00 Gabala U19
    • 1-2
    • Hajduk Split U
    • 0-0
    04.10 20:45 Shamrock U19
    • 1-1
    • Alkmaar U19
    • 0-1
    04.10 13:00 Bayern U19
    • 1-2
    • Plzen U19
    • 0-0
    04.10 13:00 FC Porto U19
    • 3-1
    • Leverkusen U19
    • 0-0
    04.10 14:00 Frankfurt U19
    • 1-0
    • Tottenham U19
    • 1-0
    04.10 14:00 Juventus U19
    • 3-1
    • M. Haifa U19
    • 0-0
    04.10 14:00 Liverpool U19
    • 4-1
    • Rangers U19
    • 2-0
    04.10 14:00 Marsilya U19
    • 0-6
    • Sporting U19
    • 0-3
    04.10 15:00 Ajax U19
    • 5-1
    • Napoli U19
    • 3-1
    04.10 16:00 Club Brugge U19
    • 1-3
    • Atl. Madrid U1
    • 0-1
    04.10 16:00 Inter U19
    • 1-6
    • Barcelona U19
    • 0-3
    04.10 11:00 Fransa U19 K
    • 5-1
    • Kuzey İrlanda
    • 1-1
    04.10 11:30 Yunanistan U19 K
    • 1-1
    • Hollanda U19 K
    • 1-0
    04.10 14:00 Polonya U19 K
    • 1-1
    • İrlanda U19 K
    • 0-0
    04.10 15:00 İsveç U19 K
    • 1-0
    • Türkiye U19 K
    • 1-0
    04.10 11:00 Hırvatistan U19 K
    • 1-0
    • Kıbrıs U19 K
    • 0-0
    04.10 15:30 Karadağ U19 K
    • 2-1
    • Azerbaycan U19
    • 1-1
    04.10 16:00 Gürcistan U19 K
    • 0-1
    • Kuzey Makedony
    • 0-0
    04.10 12:00 Fransa U17 K
    • 1-2
    • İsviçre U17 K
    • 1-1
    04.10 15:00 İtalya U17 K
    • 3-3
    • İzlanda U17 K
    • 2-0
    04.10 17:00 Beyaz Rusya U17 K
    • 6-0
    • Ermenistan U17
    • 2-0
    04.10 19:00 Lüksemburg U17 K
    • 3-0
    • Gürcistan U17
    • 0-0
    04.10 19:00 SAK Klagenfurt
    • 0-1
    • Union Gurten
    • 0-1
    04.10 19:30 Motz/Silz
    • ERT.
    • Reichenau
    • -
    04.10 13:00 Qarabag 2
    • 0-1
    • Neftci Baku 2
    • 0-1
    04.10 13:00 Shamakhi 2
    • 0-0
    • Lokbatan
    • 0-0
    04.10 13:30 Imisli FK
    • 2-3
    • Sabail 2
    • 1-2
    04.10 21:00 Palmaflor
    • 1-1
    • Royal Pari
    • 1-0
    04.10 01:00 Botafogo RJ
    • 1-3
    • Palmeiras
    • 1-2
    04.10 01:00 Guarani
    • 1-0
    • Londrina
    • 0-0
    04.10 01:00 Sampaio Correa
    • 2-1
    • Ponte Preta
    • 1-0
    04.10 20:00 Internacional U20
    • 4-2
    • Londrina U20
    • 2-1
    04.10 20:15 Fluminense U20
    • 4-2
    • Cruzeiro U20
    • 2-1
    04.10 21:00 America Mineiro U20
    • 0-1
    • Flamengo U20
    • 0-1
    04.10 21:30 Real Ariquemes U20
    • 1-1
    • Remo U20
    • 1-1
    04.10 15:00 CSKA 1948 Sofia II
    • 0-1
    • Etar
    • 0-0
    04.10 15:00 Ludogorets II
    • 2-1
    • Dobrudzha
    • 1-0
    04.10 15:00 Sozopol
    • 1-1
    • Botev II
    • 1-0
    04.10 15:00 Strumska Slava
    • 0-3
    • Minyor Pernik
    • 0-1
    04.10 15:00 Asenovets
    • 6-1
    • Borislav Parvo
    • 4-0
    04.10 15:00 Beroe II
    • 2-2
    • Atletik Kuklen
    • -
    04.10 15:00 Chernomorets 1919
    • 0-0
    • Karnobat
    • 0-0
    04.10 15:00 Dimitrovgrad
    • 4-0
    • Vereya
    • -
    04.10 15:00 Gigant Saedinenie
    • 3-1
    • Rozova Dolina
    • 1-0
    04.10 15:00 Haskovo
    • 0-0
    • Zagorets
    • 0-0
    04.10 15:00 Levski Karlovo
    • 1-2
    • Lok. Plovdiv I
    • 1-1
    04.10 15:00 Nesebar
    • 5-2
    • Sliven
    • 2-1
    04.10 15:00 Spartak Plovdiv
    • 4-1
    • Rodopa Smolyan
    • 0-1
    04.10 15:00 Yambol 1915
    • 0-1
    • Sokol Markovo
    • 0-0
    04.10 15:00 Levski II
    • 0-1
    • CSKA Sofia II
    • 0-1
    04.10 16:00 Aritma Prague
    • 3-0
    • Marianske Lazn
    • 2-0
    04.10 09:30 Hebei
    • 0-5
    • Cangzhou
    • 0-3
    04.10 13:30 Dalian Pro
    • 0-2
    • Tianjin Jinmen
    • 0-1
    04.10 13:30 Guangzhou City
    • 1-1
    • Shenzhen
    • 1-0
    04.10 13:30 Shanghai Shenhua
    • 1-0
    • Henan Songshan
    • 0-0
    04.10 13:30 Zhejiang Professional
    • 2-1
    • Wuhan Three To
    • 2-0
    04.10 02:00 Tecnico U.
    • 1-0
    • Dep. Cuenca
    • 0-0
    04.10 17:00 Ararat
    • 0-4
    • Ararat-Armenia
    • 0-1
    04.10 20:45 Guingamp
    • 0-0
    • Rodez
    • 0-0
    04.10 17:00 Sekhukhune
    • 2-0
    • Orlando
    • 0-0
    04.10 19:30 Golden Arrows
    • 1-1
    • Cape Town City
    • 0-1
    04.10 19:30 Stellenbosch
    • 3-0
    • Maritzburg Utd
    • 1-0
    04.10 19:30 Supersport
    • 3-1
    • Royal AM
    • 0-0
    04.10 19:30 TS Galaxy
    • 0-1
    • Marumo Gallant
    • 0-1
    04.10 14:00 Ekvador U19
    • 3-2
    • Kolombiya U19
    • 1-2
    04.10 16:15 Arjantin U19
    • 0-1
    • Şili U19
    • 0-0
    04.10 20:00 Venezuela U19
    • 1-3
    • Uruguay U19
    • 1-2
    04.10 15:30 Sesvete
    • 1-0
    • Zdralovi
    • 1-0
    04.10 20:00 HFC
    • 1-1
    • Quick Boys
    • 1-1
    04.10 20:00 Kozakken Boys
    • 2-3
    • Noordwijk
    • 1-0
    04.10 20:00 Lisse
    • 2-4
    • Jong Volendam
    • 2-3
    04.10 20:00 Spakenburg
    • 0-1
    • Excelsior Maas
    • 0-0
    04.10 20:00 TEC
    • 2-2
    • IJsselmeervoge
    • 1-2
    04.10 20:00 Barendrecht
    • 0-2
    • Sportlust
    • 0-0
    04.10 20:00 DVS '33 Ermelo
    • 2-0
    • ASWH
    • 2-0
    04.10 20:00 Excelsior 31
    • 1-3
    • SteDoCo
    • 1-2
    04.10 20:00 GVVV
    • 0-0
    • Sparta Nijkerk
    • 0-0
    04.10 20:00 Rijnvogels
    • 3-3
    • VVOG
    • 3-1
    04.10 20:00 RKAV Volendam
    • 2-1
    • Harkemase Boys
    • 0-0
    04.10 20:00 Staphorst
    • 1-0
    • ACV Assen
    • 1-0
    04.10 20:45 Bristol City
    • 0-0
    • Coventry
    • 0-0
    04.10 20:45 Luton
    • 3-3
    • Huddersfield
    • 3-2
    04.10 20:45 Sheffield Utd
    • 0-1
    • QPR
    • 0-0
    04.10 20:45 Sunderland
    • 0-0
    • Blackpool
    • 0-0
    04.10 21:00 Cardiff
    • 1-0
    • Blackburn
    • 0-0
    04.10 21:00 Reading
    • 1-1
    • Norwich
    • 0-0
    04.10 20:45 Burton
    • 0-1
    • Fleetwood
    • 0-1
    04.10 20:45 Cheltenham
    • 1-0
    • Bolton
    • 0-0
    04.10 20:45 Plymouth
    • 2-1
    • Sheffield Wed
    • 1-1
    04.10 20:45 Hartlepool
    • 2-1
    • Doncaster
    • 1-0
    04.10 20:45 Stevenage
    • 3-0
    • Sutton
    • 1-0
    04.10 20:45 Swindon
    • 1-0
    • Newport
    • 0-0
    04.10 20:45 Walsall
    • 1-0
    • Northampton
    • 1-0
    04.10 20:45 Aldershot
    • 0-0
    • Eastleigh
    • 0-0
    04.10 20:45 Barnet
    • 4-3
    • Maidstone
    • 1-1
    04.10 20:45 Chesterfield
    • 2-3
    • Dagenham & Red
    • 0-3
    04.10 20:45 Dorking
    • 1-1
    • Yeovil
    • 0-1
    04.10 20:45 Gateshead
    • 1-3
    • Altrincham
    • 1-2
    04.10 20:45 Halifax
    • 1-0
    • York
    • 1-0
    04.10 20:45 Notts County
    • 1-0
    • Wrexham
    • 1-0
    04.10 20:45 Oldham
    • 2-2
    • Scunthorpe
    • 1-2
    04.10 20:45 Solihull Moors
    • 2-1
    • Wealdstone
    • 1-0
    04.10 20:45 Southend
    • 1-1
    • Woking
    • 0-1
    04.10 20:45 Torquay
    • 2-3
    • Maidenhead
    • 2-2
    04.10 20:45 Ashton Utd
    • 0-1
    • Whitby
    • 0-1
    04.10 20:45 FC United
    • 2-1
    • South Shields
    • 0-1
    04.10 20:45 Marske
    • ERT.
    • Lancaster
    • -
    04.10 20:45 Morpeth
    • 1-1
    • Bamber Bridge
    • 1-0
    04.10 20:45 Radcliffe
    • 2-1
    • Stalybridge
    • 1-0
    04.10 20:45 Warrington
    • 3-3
    • Warrington Ryl
    • 0-2
    04.10 20:45 Ilkeston
    • 2-3
    • St. Ives
    • 1-1
    04.10 20:45 Nuneaton
    • 2-1
    • Bedford
    • 1-1
    04.10 20:45 North Leigh
    • 2-0
    • Hanwell Town
    • 2-0
    04.10 20:45 Poole
    • ERT.
    • Plymouth Parkw
    • -
    04.10 16:00 Bishop's Stortford
    • 3-0
    • Folkestone
    • 1-0
    04.10 20:45 Margate
    • 3-3
    • Haringey
    • 1-1
    04.10 20:45 AFC Fylde
    • 5-1
    • Congleton
    • 3-1
    04.10 20:45 Ashington
    • 3-0
    • Stocksbridge
    • 2-0
    04.10 20:45 Biggleswade Town
    • 3-0
    • Billericay
    • 2-0
    04.10 20:45 Curzon Ashton
    • 2-2
    • Scarborough
    • 2-1
    04.10 20:45 Hanley Town
    • 0-4
    • Chester
    • 0-0
    04.10 20:00 Bristol Rovers
    • 2-0
    • Crystal Palace
    • 1-0
    04.10 20:00 Exeter
    • 2-1
    • Southampton U2
    • 2-1
    04.10 20:00 Gillingham FC
    • 3-2
    • Brighton U21
    • 1-1
    04.10 20:00 Harrogate
    • 1-1
    • Everton U21
    • 0-1
    04.10 20:00 Mansfield
    • 1-1
    • Derby
    • 1-1
    04.10 20:00 Milton Keynes
    • 2-0
    • West Ham U21
    • 0-0
    04.10 20:00 Tranmere
    • 3-5
    • Leeds U21
    • 3-3
    04.10 20:30 Barrow
    • 1-2
    • Manchester Utd
    • 0-1
    04.10 20:30 Bradford City
    • 2-2
    • Leicester U21
    • 1-0
    04.10 20:45 Colchester
    • 2-1
    • Charlton
    • 0-1
    04.10 20:45 Oxford Utd
    • 1-2
    • Chelsea U21
    • 1-0
    04.10 20:45 Portsmouth
    • 5-0
    • Aston Villa U2
    • 2-0
    04.10 15:00 Peterborough U21
    • 3-2
    • Birmingham U21
    • 2-2
    04.10 14:00 Watford U21
    • 1-2
    • Huddersfield U
    • 0-1
    04.10 20:00 Derby U18
    • 0-2
    • Nottingham U18
    • 0-1
    04.10 20:45 Ross County
    • 0-5
    • Motherwell
    • 0-1
    04.10 20:45 Cove Rangers
    • 3-1
    • Dundee FC
    • 1-1
    04.10 20:45 Queen's Park
    • 1-2
    • Morton
    • 0-1
    04.10 20:45 Montrose
    • 4-2
    • Airdrieonians
    • 2-0
    04.10 20:45 Cowdenbeath
    • 0-1
    • Spartans
    • 0-0
    04.10 20:45 Gala Fairydean
    • 2-0
    • Dalbeattie Sta
    • 2-0
    04.10 20:45 Rangers B
    • ERT.
    • Broomhill
    • -
    04.10 19:00 Öster
    • 4-1
    • Brommapojkarna
    • 2-0
    04.10 14:30 Juve Stabia
    • 1-0
    • Audace Cerigno
    • 0-0
    04.10 15:00 Avellino
    • 1-0
    • Fidelis Andria
    • 0-0
    04.10 15:00 Turris
    • 1-0
    • Gelbison
    • 0-0
    04.10 17:30 Crotone
    • 2-2
    • ACR Messina
    • 0-1
    04.10 17:30 Taranto
    • 1-2
    • Monopoli
    • 0-1
    04.10 21:00 Foggia
    • 0-0
    • Picerno
    • 0-0
    04.10 21:00 Virtus Francavilla
    • 0-0
    • Potenza
    • 0-0
    04.10 12:00 Igilik
    • 0-4
    • Kaisar
    • 0-0
    04.10 12:00 Zhetysu
    • 1-1
    • Okzhetpes
    • 1-1
    04.10 03:00 Patriotas
    • 3-1
    • U. Magdalena
    • 1-0
    04.10 20:45 Annagh
    • 2-1
    • Larne
    • 0-1
    04.10 20:45 Ballyclare
    • 1-2
    • Newry City
    • 0-1
    04.10 20:45 Ballymena
    • 0-1
    • Coleraine
    • 0-0
    04.10 20:45 Cliftonville
    • 6-0
    • C. Rangers
    • 2-0
    04.10 20:45 Dundela
    • 0-1
    • Linfield
    • 0-0
    04.10 20:45 Dungannon
    • 1-1
    • Portadown
    • 0-1
    04.10 20:45 Glenavon
    • 1-2
    • Loughgall
    • 0-0
    04.10 20:45 Glentoran
    • 6-0
    • Warrenpoint
    • 3-0
    04.10 13:00 Liphakoe
    • 0-0
    • CCX
    • -
    04.10 13:00 Machokha
    • 0-0
    • LMPS
    • -
    04.10 15:00 Bantu
    • 0-1
    • Lijabatho
    • -
    04.10 15:00 Defence Force
    • 1-0
    • Lifofane
    • -
    04.10 15:00 Linare
    • 1-0
    • Manonyane
    • -
    04.10 15:00 Lioli
    • 1-0
    • Galaxy
    • -
    04.10 15:00 Matlama
    • 6-0
    • Naughty Boys
    • -
    04.10 15:00 Mazenod
    • 0-4
    • LCS
    • -
    04.10 15:00 Kedah
    • 1-3
    • Johor DT
    • 1-1
    04.10 15:00 Costa do Sol
    • ERT.
    • Black Bulls
    • -
    04.10 18:00 Grorud 2
    • 1-4
    • Lyn
    • 1-2
    04.10 18:00 Sandviken
    • 2-8
    • Stabaek 2
    • 1-4
    04.10 18:30 Oppsal
    • 5-1
    • Skeid 2
    • 3-0
    04.10 20:00 Kongsvinger 2
    • 4-2
    • Brumunddal
    • 0-2
    04.10 15:00 Sandnes 2
    • 4-1
    • Haugesund 2
    • 1-0
    04.10 16:30 IL Express
    • 2-1
    • Start 2
    • 0-0
    04.10 15:00 Tromsø 2
    • 3-0
    • Mjondalen 2
    • 1-0
    04.10 00:00 Guarani
    • 0-1
    • Resistencia
    • 0-1
    04.10 20:00 Grau
    • 0-0
    • Carlos Stein
    • 0-0
    04.10 20:00 U. San Martin
    • 1-3
    • AD Cantolao
    • 1-1
    04.10 22:15 Dep. Municipal
    • 1-2
    • Cajamarca
    • 0-1
    04.10 18:00 Kotwica Kolobrzeg
    • 3-0
    • Garbarnia
    • 1-0
    04.10 12:00 Farense U23
    • 3-1
    • Sporting U23
    • 1-0
    04.10 12:00 Vizela U23
    • 2-1
    • Braga U23
    • 2-1
    04.10 16:00 Gil Vicente U23
    • 1-1
    • Rio Ave U23
    • 1-1
    04.10 16:00 Din. Bucuresti
    • 1-0
    • Unirea Slobozi
    • 1-0
    04.10 14:00 CS U Craiova 2
    • 3-0
    • Sporting Rosio
    • 2-0
    04.10 16:00 Nevinnomyssk
    • 0-3
    • Neftekhimik
    • 0-1
    04.10 20:45 Cosmos
    • 0-1
    • Virtus
    • 0-1
    04.10 20:45 Domagnano
    • 0-2
    • Libertas
    • 0-0
    04.10 20:45 Fiorentino
    • 0-5
    • La Fiorita
    • 0-2
    04.10 14:30 Gaadiidka
    • 1-2
    • Dekedda
    • 1-1
    04.10 17:00 Al Qadisiya
    • 1-1
    • Al Riyadh
    • 0-1
    04.10 17:45 Ohod
    • 1-1
    • Al Arabi
    • 1-1
    04.10 19:15 Al Akhdoud
    • 1-0
    • Al-Shoalah
    • 0-0
    04.10 01:30 San Luis
    • 0-0
    • Deportes Iquiq
    • 0-0
    04.10 01:30 U. De Concepcion
    • 1-0
    • Deportes Temuc
    • 0-0
    04.10 13:00 Polisi Tanzania
    • 1-2
    • Geita Gold
    • 0-1
    04.10 15:00 Ihefu
    • 1-1
    • Tanzania Priso
    • 0-0
    04.10 16:00 CS Sfaxien
    • ERT.
    • Stade Tunisien
    • -
    04.10 16:00 Monastir
    • ERT.
    • Club Africain
    • -
    04.10 16:00 Sidi Bouzid
    • ERT.
    • Rejiche
    • -
    04.10 16:00 Slimane
    • ERT.
    • Olympique Beja
    • -
    04.10 16:00 US Tataouine
    • ERT.
    • Bizertin
    • -
    04.10 13:30 Altyn Asyr
    • 1-0
    • Merw
    • 1-0
    04.10 13:30 Energetik
    • 1-1
    • Sagadam
    • 1-0
    04.10 14:00 Nebitci
    • 1-0
    • FC Asgabat
    • 1-0
    04.10 15:00 Bright Stars
    • 0-0
    • Maroons
    • 0-0
    04.10 21:00 Defensor Sp.
    • 3-0
    • Liverpool M.
    • 2-0
    04.10 23:00 La Guaira
    • 1-0
    • Estudiantes M.
    • 1-0