0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI HARİCİ VERİLER HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Oranı Düşen Maçlar
    • EV SAHİBİ
    • 1
    • 0
    • 2
    • DEPLASMAN
    A.S.D.C.
    • 11.53
    • 03.80
    • 25.75
    • Fossano Calcio
    Cittanov
    • 11.83
    • 03.62
    • 23.72
    • Santa Maria Cilento
    Polispor
    • 11.70
    • 03.62
    • 24.40
    • S.S.D. Correggese Calcio 1948
    Ligorna
    • 13.44
    • 02.18
    • 22.93
    • AS Casale Calcio
    Real For
    • 12.53
    • 02.84
    • 22.84
    • ASD Fanfulla
    Aglianes
    • 13.14
    • 03.40
    • 22.09
    • Carpi 1909
    GS Bagno
    • 14.52
    • 03.10
    • 21.83
    • Forlì
    Vado
    • 11.67
    • 03.68
    • 24.54
    • Borgosesia Calcio
    Sogdiana
    • 11.70
    • 03.46
    • 24.66
    • Kuala Lumpur
    A.C. Bra
    • 12.63
    • 02.97
    • 22.62
    • Derthona
    Ferro Ca
    • 11.43
    • 03.98
    • 27.10
    • Club Atletico Estudiantes II
    Boca Jun
    • 11.74
    • 03.60
    • 24.18
    • Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II
    Zeljezni
    • 16.75
    • 04.20
    • 21.39
    • Zvijezda 09
    Diagoras
    • 12.81
    • 03.26
    • 22.31
    • Apollon Pontou
    Laktasi
    • 11.39
    • 04.66
    • 26.05
    • Slavija
    Humenne
    • 11.88
    • 03.64
    • 23.74
    • Slavoj Trebišov
    Lamezia
    • 11.33
    • 04.64
    • 28.00
    • Sancataldese
    U.S.D. S
    • 11.48
    • 03.92
    • 26.25
    • USD Castellanzese
    Nyiregyh
    • 15.25
    • 04.62
    • 21.46
    • MTK Budapest
    Cesena
    • 11.31
    • 04.32
    • 210.00
    • Fermana
    Red Arro
    • 11.59
    • 03.36
    • 26.00
    • Buildcon
    Corticel
    • 12.31
    • 03.38
    • 22.75
    • Riccione
    Mosonmag
    • 12.37
    • 03.18
    • 22.82
    • Budafoki MTE-Ujbuda
    Citta Di
    • 12.12
    • 03.26
    • 23.20
    • Trapani Calcio
    Egaleo
    • 13.11
    • 02.81
    • 22.45
    • Panserraikos
    Makedoni
    • 13.20
    • 03.28
    • 22.14
    • Anagennisi Karditsa
    Slovan G
    • 12.42
    • 03.50
    • 22.50
    • Sered
    Sammaure
    • 13.02
    • 03.03
    • 22.33
    • A.S.D. Mezzolara
    ACV Scan
    • 12.37
    • 03.36
    • 22.62
    • A. C. Krema 1908
    Santange
    • 12.34
    • 03.20
    • 22.84
    • ASD Salsomaggiore Calcio
    Legnano
    • 11.62
    • 03.74
    • 24.86
    • Chisola
    Fiorenzu
    • 12.80
    • 02.87
    • 22.54
    • Lucchese
    Aqvital
    • 11.99
    • 03.30
    • 23.50
    • Szentlorinc SE
    Drina Zv
    • 11.32
    • 04.78
    • 28.00
    • Podrinje Janja
    Soroksar
    • 12.31
    • 03.28
    • 22.84
    • Ajka
    Opatija
    • 12.32
    • 03.19
    • 22.81
    • Jadran Porec
    Roltek D
    • 14.04
    • 03.72
    • 21.74
    • Krka
    Al-Shaba
    • 12.10
    • 02.93
    • 23.78
    • Bahrain SC
    Club Atl
    • 13.24
    • 03.09
    • 22.18
    • Velez Sarsfield II
    Club Atl
    • 11.82
    • 03.44
    • 23.96
    • Sarmiento II
    Unione S
    • 11.33
    • 04.70
    • 28.00
    • A.C.D. Asti
    Tyumen
    • 12.54
    • 03.18
    • 22.68
    • Volgar Astrakhan
    Chelsea
    • 11.70
    • 04.10
    • 23.84
    • Milan U19
    Omonia N
    • 15.80
    • 04.30
    • 21.47
    • Red Star Belgrade U19
    Manchest
    • 11.66
    • 04.34
    • 23.82
    • Copenhagen U19
    S.L. Ben
    • 12.40
    • 03.82
    • 22.37
    • Paris Saint-Germain U19
    Sevilla
    • 12.63
    • 03.74
    • 22.24
    • Borussia Dortmund U19
    Hegelman
    • 12.96
    • 02.79
    • 22.52
    • Panevezys
    Marbella
    • 12.82
    • 02.90
    • 22.50
    • UD Melilla
    Club Uni
    • 12.06
    • 03.38
    • 23.24
    • Tigres de la UANL U20
    Peresvet
    • 119.00
    • 07.50
    • 21.12
    • Baltika Kaliningrad
    Torpedo
    • 13.74
    • 03.74
    • 21.85
    • Akron Tolyatti
    AmaZulu
    • 12.27
    • 02.85
    • 23.40
    • Richards Bay
    Khaitan
    • 13.26
    • 03.22
    • 22.10
    • Al Yarmouk Kuwait
    Gyori ET
    • 12.66
    • 03.22
    • 22.42
    • Gyirmot Sportegyesulet
    Othellos
    • 15.90
    • 04.00
    • 21.50
    • Doxa Katokopias
    Al Salib
    • 14.62
    • 03.50
    • 21.70
    • Al-Shabab Ahmadi
    Slovakia
    • 17.80
    • 06.05
    • 21.26
    • Denmark U19 (Women)
    Kuopion
    • 11.68
    • 03.94
    • 24.66
    • Haka
    Dynamo B
    • 13.80
    • 03.46
    • 21.90
    • Arsenal Tula
    Avangard
    • 12.79
    • 03.18
    • 22.45
    • Dynamo Makhachkala
    Al Kholo
    • 12.19
    • 02.81
    • 23.60
    • Al-Sahel Al-Qatif
    Tekstils
    • 12.60
    • 03.30
    • 22.54
    • Kuban
    Íþrottab
    • 12.45
    • 03.70
    • 22.62
    • Hafnarfjordur
    Tarsus I
    • 11.57
    • 03.82
    • 25.20
    • Nazilli Belediyespor
    Sitra Cl
    • 16.90
    • 04.04
    • 21.45
    • Al Khalidiya
    Sutjeska
    • 11.39
    • 04.94
    • 25.55
    • Kozara Gradiska
    Chernomo
    • 12.12
    • 03.42
    • 23.10
    • Yenisey Krasnoyarsk
    Al Oroba
    • 13.50
    • 02.96
    • 22.14
    • Al-Faisaly Harmah
    Virtus E
    • 12.16
    • 03.38
    • 23.02
    • Carrarese Calcio
    Delfino
    • 11.77
    • 03.34
    • 24.46
    • Vis Pesaro
    Calcio L
    • 12.03
    • 03.38
    • 23.30
    • Juventus U23
    Szombath
    • 11.79
    • 03.32
    • 24.32
    • Kazincbarcikai
    Aurora P
    • 11.84
    • 03.42
    • 23.94
    • AlbinoLeffe
    Piacenza
    • 12.64
    • 03.16
    • 22.48
    • Pro Vercelli 1892
    Kozarmis
    • 12.38
    • 03.48
    • 22.56
    • Bekescsaba 1912 Előre
    Tiszakec
    • 12.32
    • 03.08
    • 22.98
    • Szeged 2011
    Zvezda S
    • 13.14
    • 03.48
    • 22.13
    • Veles Moscow
    BFC Siof
    • 12.28
    • 03.10
    • 23.04
    • Pecsi MFC
    Zaglebie
    • 12.08
    • 03.62
    • 23.05
    • Rukh Lviv U19
    NK Domza
    • 12.27
    • 03.62
    • 22.66
    • Young Boys U19
    Dynamo S
    • 15.65
    • 04.40
    • 21.49
    • Alania Vladikavkaz
    Montevar
    • 12.16
    • 03.24
    • 23.13
    • Monterosi Tuscia
    Triestin
    • 11.90
    • 03.26
    • 23.86
    • A.S.D. Union ArzignanoChiampo
    Balikesi
    • 13.32
    • 03.14
    • 22.12
    • Kirsehirspor
    24Erzinc
    • 11.46
    • 04.08
    • 26.15
    • Arnavutköy Belediyesi
    Bucaspor
    • 11.39
    • 04.40
    • 26.85
    • Sarıyer
    Portugal
    • 12.55
    • 03.34
    • 22.48
    • Belgium U19 (Women)
    US des F
    • 12.03
    • 02.80
    • 24.16
    • Rahimo
    Rielasin
    • 12.93
    • 03.76
    • 22.06
    • 08 Villingen
    Zrinjski
    • 11.49
    • 03.88
    • 26.15
    • Siroki Brijeg
    RasenBal
    • 11.58
    • 04.74
    • 25.80
    • Celtic
    FC Salzb
    • 11.77
    • 04.04
    • 24.88
    • Dinamo Zagreb
    Tasmania
    • 12.17
    • 03.56
    • 22.88
    • Optik
    Racing L
    • 16.75
    • 04.80
    • 21.37
    • AIK U19
    FSV Fran
    • 12.82
    • 03.66
    • 22.28
    • 1. FSV Mainz 05 II
    Solola
    • 11.65
    • 03.48
    • 25.05
    • CSyD Nueva Concepcion
    Havnar B
    • 12.26
    • 03.46
    • 22.82
    • Vikingur Gota
    Terrassa
    • 11.84
    • 03.18
    • 24.34
    • Izarra
    Puerto S
    • 11.87
    • 03.40
    • 23.66
    • Catarina
    Al-Khor
    • 11.66
    • 03.68
    • 24.64
    • Lusail
    Jeddah C
    • 14.38
    • 03.05
    • 21.87
    • Al-Ahli Jeddah
    Villarru
    • 12.01
    • 03.20
    • 23.56
    • Platges de Calvia
    Moroka S
    • 13.54
    • 02.80
    • 22.24
    • Kaizer Chiefs
    Ceara U2
    • 11.34
    • 04.50
    • 27.30
    • Pague Menos U20
    Urk
    • 13.03
    • 03.84
    • 22.00
    • DOVO
    Panaderi
    • 11.92
    • 03.20
    • 23.84
    • RSD Alcalá
    Alzira
    • 12.16
    • 02.96
    • 23.44
    • Mar Menor
    SV OSS.'
    • 12.09
    • 03.70
    • 22.91
    • Haaksbergse Sport Club 1921
    Sparta R
    • 11.81
    • 03.52
    • 23.94
    • SVV Scheveningen
    Rijnsbur
    • 12.20
    • 03.50
    • 22.84
    • De Treffers
    Barra Ca
    • 17.80
    • 04.84
    • 21.32
    • Chapecoense U20
    AC Prato
    • 13.70
    • 03.03
    • 22.04
    • U.S. Pistoiese
    Clube Ná
    • 13.68
    • 03.54
    • 21.86
    • Ceara U20
    Barra Ma
    • 14.02
    • 03.64
    • 21.76
    • Goytacaz
    Coatepeq
    • 11.57
    • 03.40
    • 26.25
    • San Juan La Laguna
    San Roqu
    • 11.60
    • 03.56
    • 25.40
    • Moralo CP
    Willand
    • 11.86
    • 03.72
    • 23.52
    • Lymington Town F.C.
    Bigglesw
    • 12.02
    • 03.52
    • 23.20
    • Cirencester Town
    Rotherha
    • 12.55
    • 03.28
    • 22.84
    • Millwall
    Heart of
    • 13.06
    • 03.74
    • 21.97
    • Tranent Juniors
    S.P. Tre
    • 11.51
    • 03.60
    • 26.20
    • Pennarossa
    Corinthi
    • 12.78
    • 03.54
    • 22.26
    • Cray Wanderers
    Bury
    • 12.12
    • 03.38
    • 23.08
    • Clitheroe
    Edinburg
    • 11.70
    • 03.92
    • 24.46
    • Peterhead
    Watford
    • 11.84
    • 03.72
    • 24.28
    • Swansea City
    Hull Cit
    • 12.54
    • 03.32
    • 22.82
    • Wigan Athletic
    Burnley
    • 11.68
    • 04.04
    • 24.90
    • Stoke City
    Kilmarno
    • 12.19
    • 03.24
    • 23.42
    • St. Johnstone
    Middlesb
    • 11.70
    • 03.80
    • 24.94
    • Birmingham City
    Olbia Ca
    • 12.34
    • 02.74
    • 23.28
    • ASD S.E.F. Sassari Torres 1903
    Sevilla
    • 13.20
    • 03.72
    • 22.30
    • Borussia Dortmund
    Benfica
    • 14.26
    • 04.26
    • 21.83
    • Paris Saint-Germain
    Chelsea
    • 11.74
    • 03.94
    • 25.30
    • Milan
    Preston
    • 13.34
    • 03.38
    • 22.22
    • West Bromwich Albion
    Vikingur
    • 11.63
    • 04.22
    • 24.20
    • Valur
    Michigan
    • 12.33
    • 03.32
    • 22.70
    • ASC San Diego
    Club Atl
    • 12.14
    • 03.42
    • 23.36
    • Club Atletico Patronato
    Tarma
    • 13.40
    • 03.54
    • 22.02
    • Melgar
    Independ
    • 12.10
    • 02.99
    • 23.58
    • Libertad Loja
    CA Santo
    • 12.41
    • 03.06
    • 22.86
    • Imbabura
    Ayacucho
    • 13.04
    • 03.56
    • 22.17
    • Sporting Cristal
    General
    • 12.60
    • 02.93
    • 22.92
    • Guairena
    Metropol
    • 11.96
    • 03.20
    • 23.96
    • Carabobo
    Deportiv
    • 12.14
    • 03.04
    • 23.38
    • San Benito Peten
    Sao Paul
    • 11.28
    • 04.92
    • 29.10
    • Associacao Atletica Ponte Preta U20
    Chimalte
    • 11.96
    • 03.16
    • 23.80
    • C.S.D. Comunicaciones II
    Once Ahu
    • 12.17
    • 03.24
    • 23.11
    • A.D. Isidro Metapán
    Ceara
    • 11.73
    • 03.60
    • 24.96
    • Goias Esporte Clube
    Atletico
    • 11.98
    • 03.15
    • 24.22
    • Platense
    Guarani
    • 11.90
    • 03.30
    • 23.82
    • Monsoon
    Real Tom
    • 14.28
    • 03.78
    • 21.73
    • Always Ready
    Alacrane
    • 12.63
    • 03.14
    • 22.54
    • Atletico Morelia
    Atletico
    • 13.02
    • 03.28
    • 22.37
    • Fluminense
    Red Bull
    • 11.78
    • 03.44
    • 24.88
    • Cuiaba
    Defensa
    • 13.22
    • 03.32
    • 22.25
    • Racing Club de Avellaneda
    Clube At
    • 12.06
    • 03.34
    • 23.66
    • Fortaleza EC
    Internac
    • 11.62
    • 03.74
    • 24.58
    • Gremio Porto Alegrense (Women)
    Cerro Po
    • 11.52
    • 04.08
    • 25.95
    • Sportivo Ameliano
    Forge
    • 11.83
    • 03.64
    • 23.72
    • Pacific
    UNAN Man
    • 11.75
    • 03.86
    • 24.28
    • ART Municipal Jalapa
    Club Oli
    • 11.44
    • 04.52
    • 26.55
    • Tacuary
    Zamora
    • 11.92
    • 03.48
    • 23.74
    • Monagas
    Club Aur
    • 12.90
    • 03.18
    • 22.41
    • The Strongest
    Louisvil
    • 11.40
    • 04.40
    • 26.70
    • Detroit City
    Buhos UL
    • 12.86
    • 02.30
    • 23.18
    • Chacaritas SC
    Aurora G
    • 11.85
    • 03.00
    • 24.30
    • Zacapa Tellioz
    Deportiv
    • 11.93
    • 03.20
    • 23.68
    • Deportivo Barberena
    Inter Mi
    • 12.50
    • 03.46
    • 22.69
    • Orlando City
    Alebrije
    • 11.68
    • 03.54
    • 24.80
    • Raya2 Expansion
    Santos
    • 13.54
    • 03.32
    • 22.30
    • Clube Atletico Mineiro
    Flamengo
    • 11.46
    • 04.58
    • 28.80
    • Sport Club Internacional
    River Pl
    • 11.58
    • 04.10
    • 25.55
    • Estudiantes de La Plata
    Club Ind
    • 13.14
    • 03.20
    • 22.25
    • Millonarios
    Cruzeiro
    • 11.54
    • 03.84
    • 26.20
    • Ituano
    Motagua
    • 12.40
    • 03.08
    • 22.87
    • Club Deportivo Olimpia
    New Mexi
    • 11.77
    • 03.56
    • 24.08
    • Los Angeles Galaxy II
    El Paso
    • 11.69
    • 03.96
    • 24.08
    • Colorado Springs Switchbacks
    Club Uni
    • 11.35
    • 04.80
    • 28.30
    • Carlos Mannucci
    Tucson
    • 11.82
    • 03.58
    • 23.82
    • Central Valley Fuego
    Deportiv
    • 11.57
    • 04.04
    • 24.86
    • Suchitepequez
    Californ
    • 11.75
    • 03.62
    • 24.12
    • Maryland Bobcats
    Correcam
    • 11.92
    • 03.40
    • 23.68
    • Atletico La Paz
    Rangers
    • 17.20
    • 05.00
    • 21.31
    • Signature (Women)
    Persis S
    • 12.12
    • 03.10
    • 23.26
    • RANS Nusantara
    Shams Az
    • 11.36
    • 03.66
    • 210.00
    • Shahrdari Astara
    AEL Lima
    • 11.23
    • 05.00
    • 210.50
    • Ermis Aradippou
    Esteghla
    • 12.34
    • 02.75
    • 23.28
    • Saipa
    Constant
    • 11.37
    • 04.74
    • 26.20
    • MC Alger U21
    NK Magra
    • 12.17
    • 03.40
    • 22.86
    • RC Arba U21
    Honka
    • 11.58
    • 04.10
    • 25.55
    • Inter Turku
    Shabab A
    • 11.68
    • 03.52
    • 24.86
    • Moghayer Al Sarhan
    Al-Taawo
    • 11.81
    • 03.52
    • 24.00
    • Al-Wahda Club Mecca
    Al-Ta'ee
    • 11.94
    • 03.44
    • 23.56
    • Al-Khaleej
    Valereng
    • 12.36
    • 03.92
    • 22.38
    • Baerum
    Santos L
    • 12.18
    • 03.60
    • 22.84
    • Pachuca U20
    Al-Sahel
    • 14.08
    • 03.48
    • 21.79
    • Al-Arabi Kuwait
    Malmo
    • 14.12
    • 03.68
    • 21.99
    • Union Berlin
    Hidd SCC
    • 15.90
    • 04.28
    • 21.42
    • Manama Club
    Sheriff
    • 16.10
    • 04.26
    • 21.62
    • Real Sociedad
    AS Monac
    • 11.59
    • 04.52
    • 26.00
    • Trabzonspor
    Anderlec
    • 13.44
    • 03.50
    • 22.04
    • West Ham United
    Red Star
    • 12.03
    • 03.74
    • 23.88
    • Ferencvarosi
    HJK
    • 13.80
    • 03.44
    • 22.16
    • Ludogorets 1945
    Zurich
    • 15.80
    • 04.64
    • 21.59
    • PSV Eindhoven
    Sturm Gr
    • 14.94
    • 04.22
    • 21.73
    • Lazio
    1. Slova
    • 13.66
    • 03.54
    • 21.96
    • Nice
    Dnipro-1
    • 11.67
    • 03.84
    • 24.82
    • Vaduz
    Silkebor
    • 11.65
    • 03.88
    • 24.96
    • FCSB
    Pyunik
    • 12.45
    • 03.18
    • 22.92
    • VMFD Zalgiris Vilnius
    Lech Poz
    • 11.91
    • 03.62
    • 23.76
    • Hapoel Be'er Sheva
    Portugal
    • 12.36
    • 03.40
    • 22.80
    • Belgium (Women)
    Al Waab
    • 14.42
    • 03.50
    • 21.69
    • Al-Mesaimeer
    Shafaram
    • 11.45
    • 04.38
    • 25.50
    • Maccabi Ahva Shaab
    Ettifaq
    • 15.00
    • 04.14
    • 21.55
    • Al-Hilal Riyadh
    Sport Bo
    • 12.31
    • 03.34
    • 22.96
    • Alianza Atletico Sullana
    Scotland
    • 12.60
    • 03.46
    • 22.45
    • Austria (Women)
    Piast Gl
    • 14.34
    • 03.54
    • 21.84
    • Rakow Czestochowa
    1. Koln
    • 11.39
    • 04.80
    • 27.20
    • Partizan Belgrade
    Heart of
    • 16.90
    • 04.40
    • 21.44
    • Fiorentina
    Slavia P
    • 11.43
    • 04.40
    • 27.10
    • CFR Cluj
    Braga
    • 11.88
    • 03.58
    • 24.88
    • Royale Union Saint-Gilloise
    Olympiac
    • 11.97
    • 03.80
    • 24.08
    • Qarabag
    Freiburg
    • 11.55
    • 04.62
    • 26.45
    • Nantes
    Basel
    • 11.64
    • 04.00
    • 24.92
    • Slovan Bratislava
    Rigas Fu
    • 18.10
    • 04.70
    • 21.37
    • Istanbul BFK
    Gent
    • 11.66
    • 03.84
    • 24.92
    • Djurgardens
    Roma
    • 11.85
    • 04.00
    • 24.44
    • Real Betis
    Resisten
    • 15.65
    • 04.20
    • 21.53
    • Club Libertad
    Sol de A
    • 13.24
    • 03.24
    • 22.20
    • Club Nacional Asuncion
    Deportiv
    • 11.63
    • 03.56
    • 25.50
    • Portuguesa Acarigua
    Club Atl
    • 12.04
    • 03.18
    • 23.94
    • Talleres de Cordoba
    Club Atl
    • 12.76
    • 03.00
    • 22.74
    • Argentinos Juniors
    12 de Oc
    • 13.26
    • 03.32
    • 22.15
    • Club Guaraní
    Avai
    • 12.58
    • 03.18
    • 22.79
    • Botafogo de Futebol e Regatas
    America
    • 12.56
    • 03.24
    • 22.77
    • Sao Paulo
    Academia
    • 12.74
    • 02.98
    • 22.62
    • Deportivo Lara
    Tepatitl
    • 12.14
    • 03.20
    • 23.24
    • Cimarrones de Sonora
    Gimnasia
    • 12.98
    • 02.86
    • 22.63
    • Boca Juniors
    Club Atl
    • 12.02
    • 03.30
    • 23.78
    • Independiente Medellin
    Slovan B
    • 12.80
    • 03.24
    • 22.32
    • KFC Komarno
    Hrvatski
    • 12.32
    • 03.30
    • 22.79
    • Orijent
    Shabab A
    • 11.56
    • 04.20
    • 25.05
    • Al Ittihad Kalba
    Kolos Ko
    • 11.70
    • 04.00
    • 24.70
    • Inhulets Petrove
    Kerala B
    • 11.58
    • 03.88
    • 25.10
    • East Bengal
    Ural
    • 11.92
    • 03.84
    • 24.28
    • Khimki
    Hebar Pa
    • 14.14
    • 03.36
    • 21.82
    • Lokomotiv Sofia
    Voluntar
    • 12.14
    • 02.97
    • 23.82
    • CS Mioveni
    Zeleziar
    • 12.15
    • 03.30
    • 23.24
    • Ruzomberok
    MOL Fehe
    • 11.73
    • 03.88
    • 24.18
    • Zalaegerszegi
    Stal Mie
    • 13.86
    • 03.70
    • 21.89
    • Pogon Szczecin
    Dinamo B
    • 11.51
    • 04.10
    • 25.30
    • Dnepr-Mogilev
    NK Lokom
    • 11.83
    • 03.70
    • 23.86
    • Šibenik
    Sandecja
    • 12.01
    • 03.36
    • 23.68
    • Chojniczanka Chojnice
    Al Jazir
    • 13.42
    • 03.64
    • 21.96
    • Al Sharjah
    Vorwarts
    • 13.48
    • 03.72
    • 21.96
    • SKN St. Polten
    Austria
    • 13.62
    • 03.98
    • 21.86
    • Grazer AK
    Jahn Reg
    • 12.97
    • 03.54
    • 22.28
    • Greuther Furth
    Arminia
    • 12.76
    • 03.60
    • 22.38
    • Karlsruher
    Fremad A
    • 14.54
    • 04.04
    • 21.67
    • Hvidovre
    Verl
    • 12.06
    • 03.60
    • 23.30
    • Viktoria Koln
    Pirin Bl
    • 12.29
    • 03.10
    • 23.08
    • Beroe Stara Zagora
    Adanaspo
    • 12.96
    • 03.44
    • 22.19
    • Bandırmaspor
    Gazisehi
    • 12.97
    • 03.72
    • 22.38
    • Adana Demirspor
    Lyngby
    • 13.07
    • 03.58
    • 22.21
    • Viborg
    Xamax
    • 12.41
    • 03.54
    • 22.67
    • AC Bellinzona
    Utrecht
    • 13.00
    • 03.54
    • 22.26
    • Almere City
    Oss
    • 12.07
    • 03.72
    • 23.26
    • MVV Maastricht
    FCV Dend
    • 13.02
    • 03.60
    • 22.19
    • Waasland-Beveren
    AFC Ajax
    • 11.60
    • 04.50
    • 24.74
    • Helmond Sport
    SCM Arge
    • 14.12
    • 03.34
    • 21.89
    • CS Universitatea Craiova
    Anderlec
    • 11.83
    • 03.68
    • 24.06
    • R.E. Virton
    Caldas d
    • 12.55
    • 03.20
    • 22.55
    • Alverca
    PSV Eind
    • 12.05
    • 03.64
    • 23.38
    • Telstar
    Al-Ittih
    • 11.59
    • 04.10
    • 24.70
    • Al-Fateh
    Groninge
    • 12.28
    • 03.48
    • 23.02
    • Waalwijk
    Roda JC
    • 11.62
    • 04.20
    • 24.94
    • VVV-Venlo
    Heracles
    • 11.82
    • 03.84
    • 24.04
    • De Graafschap
    Ujpest
    • 11.76
    • 03.72
    • 24.18
    • Kecskemeti TE
    Dornbirn
    • 17.60
    • 05.30
    • 21.34
    • Blau-Weiß Linz
    Genoa
    • 11.93
    • 03.50
    • 23.94
    • Cagliari Calcio
    Jagiello
    • 12.05
    • 03.62
    • 23.40
    • Wisla PLock
    TSG 1899
    • 12.01
    • 04.18
    • 23.58
    • Werder Bremen
    Wisla Kr
    • 11.87
    • 03.54
    • 24.02
    • LKS Lodz
    Cobh Ram
    • 14.40
    • 03.94
    • 21.71
    • Longford Town
    Dundalk
    • 12.23
    • 03.40
    • 23.18
    • St Patrick's Athletic
    Bohemian
    • 11.70
    • 03.82
    • 24.80
    • Drogheda United
    Universi
    • 14.14
    • 03.70
    • 21.83
    • Sligo Rovers
    Glentora
    • 11.45
    • 04.50
    • 26.45
    • Carrick Rangers
    Newry Ci
    • 15.15
    • 04.20
    • 21.58
    • Larne
    Cliftonv
    • 12.39
    • 03.48
    • 22.75
    • Crusaders
    Invernes
    • 12.74
    • 03.30
    • 22.49
    • Partick Thistle
    Royal An
    • 11.90
    • 03.62
    • 24.04
    • Sint-Truidense
    Sporting
    • 11.92
    • 03.40
    • 24.10
    • Villarreal II
    Osasuna
    • 12.32
    • 03.44
    • 23.40
    • Valencia
    Queens P
    • 11.86
    • 03.58
    • 24.34
    • Reading
    Gil Vice
    • 12.00
    • 03.54
    • 23.62
    • Estoril
    Envigado
    • 12.21
    • 03.10
    • 23.32
    • Patriotas
    Criciuma
    • 11.70
    • 03.58
    • 25.00
    • Clube Nautico Capibaribe
    Club Dep
    • 11.73
    • 03.46
    • 24.56
    • Cancun
    Huachipa
    • 11.91
    • 03.44
    • 24.10
    • Coquimbo Unido
    Cerrito
    • 13.44
    • 03.20
    • 22.13
    • Albion Montevideo
    CSA Mace
    • 11.91
    • 03.30
    • 24.18
    • Sampaio Correa
    Jaguares
    • 12.70
    • 03.10
    • 22.57
    • La Equidad
    Yokohama
    • 14.30
    • 03.64
    • 21.76
    • Kagoshima United
    Anyang
    • 12.18
    • 03.20
    • 23.26
    • Bucheon 1995
    Jubilo I
    • 14.20
    • 03.78
    • 21.83
    • Kashima Antlers
    Kawasaki
    • 11.57
    • 04.24
    • 25.70
    • Shimizu S-Pulse
    Vissel K
    • 13.20
    • 03.38
    • 22.28
    • Sanfrecce Hiroshima
    Kyoto Sa
    • 13.19
    • 03.20
    • 22.37
    • Nagoya Grampus
    Albirex
    • 11.81
    • 03.78
    • 24.14
    • Vegalta Sendai
    Blaublit
    • 13.14
    • 02.89
    • 22.54
    • JEF United Ichihara Chiba
    Pohang S
    • 12.13
    • 03.52
    • 23.28
    • Jeju United
    V-Varen
    • 13.24
    • 03.14
    • 22.33
    • Tokushima Vortis
    Roasso K
    • 11.66
    • 03.68
    • 25.45
    • Thespakusatsu Gunma
    Consadol
    • 12.17
    • 03.38
    • 23.44
    • Avispa Fukuoka
    Urawa Re
    • 11.82
    • 03.72
    • 24.38
    • Sagan Tosu
    Brisbane
    • 12.37
    • 03.56
    • 22.82
    • Macarthur Sydney
    Tokyo
    • 12.41
    • 03.32
    • 23.02
    • Shonan Bellmare
    Central
    • 12.03
    • 03.78
    • 23.34
    • Newcastle Jets
    Kashiwa
    • 12.94
    • 03.46
    • 22.39
    • Cerezo Osaka
    Jeonnam
    • 12.63
    • 03.26
    • 22.54
    • Seoul E-Land
    CS Metal
    • 12.14
    • 03.40
    • 23.30
    • Dumbravita
    CSA Stea
    • 11.68
    • 03.80
    • 24.82
    • SSU Politehnica Timisoara
    Grulla M
    • 13.70
    • 03.64
    • 21.95
    • Tokyo Verdy
    Ripensia
    • 13.42
    • 03.32
    • 22.12
    • Politehnica Iasi
    Vyskov
    • 12.25
    • 03.40
    • 22.89
    • Varnsdorf
    Sydney
    • 12.56
    • 03.54
    • 22.57
    • Melbourne Victory
    GimPo
    • 14.04
    • 03.62
    • 21.81
    • Daejeon Hana Citizen
    Vitoria
    • 12.55
    • 03.20
    • 22.55
    • Braga II
    Miedz Le
    • 14.52
    • 03.70
    • 21.63
    • Lechia Zielona Gora
    Gangwon
    • 12.12
    • 03.42
    • 23.40
    • Incheon United
    Leixoes
    • 12.37
    • 03.28
    • 22.84
    • Porto II
    Unirea D
    • 12.96
    • 03.34
    • 22.34
    • Otelul Galati
    Vorskla
    • 11.86
    • 03.64
    • 24.16
    • Chornomorets Odesa
    Bodrum B
    • 11.90
    • 03.60
    • 23.86
    • Sakaryaspor
    Kecioren
    • 12.20
    • 03.34
    • 23.01
    • Boluspor
    Darmstad
    • 11.86
    • 03.88
    • 23.80
    • Fortuna Dusseldorf
    Eintrach
    • 12.96
    • 03.66
    • 22.24
    • St. Pauli
    Hansa Ro
    • 13.40
    • 03.72
    • 22.02
    • Paderborn 07
    Sonderjy
    • 11.45
    • 04.50
    • 26.45
    • Hobro
    Slutsk
    • 15.25
    • 04.04
    • 21.54
    • BATE Borisov
    JIPPO
    • 12.29
    • 03.60
    • 22.77
    • Reipas Lahti
    Sukhotha
    • 14.04
    • 03.50
    • 21.84
    • Ratchaburi
    İstanbul
    • 12.59
    • 03.52
    • 22.81
    • MKE Ankaragucu
    Dagenham
    • 12.38
    • 03.42
    • 22.84
    • Southend United
    Prachuap
    • 11.93
    • 03.44
    • 23.74
    • Police Tero
    Oliveire
    • 12.61
    • 03.42
    • 22.43
    • S.L. Benfica II
    Ascoli C
    • 12.08
    • 03.44
    • 23.50
    • Modena
    Brescia
    • 11.97
    • 03.32
    • 24.02
    • Cittadella
    Ternana
    • 12.13
    • 03.40
    • 23.40
    • Citta di Palermo
    UD Almer
    • 12.94
    • 03.40
    • 22.63
    • Rayo Vallecano
    Heimstet
    • 14.82
    • 04.00
    • 21.55
    • 1. Nurnberg II
    Nong Bua
    • 15.15
    • 04.00
    • 21.58
    • BG Pathum United
    Hillerod
    • 13.92
    • 03.66
    • 21.86
    • Vendsyssel
    Universi
    • 12.22
    • 03.04
    • 23.50
    • Hermannstadt
    VfB Olde
    • 12.36
    • 03.48
    • 22.83
    • Erzgebirge Aue
    Waldhof
    • 12.41
    • 03.42
    • 22.76
    • 1. Saarbrucken
    1860 Mun
    • 12.17
    • 03.54
    • 23.10
    • Ingolstadt 04
    Meppen
    • 11.87
    • 03.82
    • 23.70
    • Bayreuth
    Wacker B
    • 11.59
    • 03.50
    • 25.30
    • SpVgg Hankofen-Hailing
    Zwickau
    • 13.38
    • 03.54
    • 22.05
    • Wehen Wiesbaden
    Sassuolo
    • 14.48
    • 04.28
    • 21.78
    • Internazionale Milano
    GD Fonti
    • 12.22
    • 03.20
    • 23.13
    • Academica de Coimbra
    Girondin
    • 12.29
    • 03.34
    • 23.12
    • Metz
    Eyupspor
    • 11.76
    • 03.68
    • 24.06
    • Manisa
    Slask Wr
    • 12.50
    • 03.48
    • 22.68
    • Gornik Zabrze
    Skovde A
    • 12.38
    • 03.52
    • 22.83
    • Trelleborgs
    Vasteras
    • 12.29
    • 03.54
    • 22.95
    • Norrby
    SJK Akat
    • 11.97
    • 03.84
    • 23.24
    • PK-35 Helsinki
    MND Tabo
    • 13.22
    • 03.26
    • 22.13
    • Domzale
    Katowice
    • 12.01
    • 03.54
    • 23.52
    • Chrobry Glogow
    Gnistan
    • 12.31
    • 03.90
    • 22.55
    • Mikkelin Palloilijat
    KPV
    • 11.75
    • 04.14
    • 23.80
    • JaPS
    KTP Kotk
    • 12.46
    • 03.64
    • 22.49
    • Turun Palloseura
    PEPO Lap
    • 11.49
    • 04.42
    • 25.60
    • PIF Parainen
    Degerfor
    • 12.30
    • 03.60
    • 22.90
    • Sirius
    Osters
    • 11.59
    • 04.14
    • 25.35
    • Landskrona BoIS
    Al Wasl
    • 11.47
    • 04.50
    • 25.75
    • Al Dhafra
    VfL Boch
    • 13.86
    • 04.00
    • 21.97
    • Eintracht Frankfurt
    CSKA Mos
    • 11.66
    • 04.44
    • 25.30
    • Dynamo Moscow
    Augsburg
    • 12.99
    • 03.62
    • 22.47
    • VfL Wolfsburg
    1. FSV M
    • 13.30
    • 03.74
    • 22.24
    • RasenBallsport Leipzig
    Wealdsto
    • 12.98
    • 03.28
    • 22.36
    • Boreham Wood
    Grimsby
    • 11.85
    • 03.74
    • 24.44
    • Crawley Town
    Clyde
    • 12.46
    • 03.48
    • 22.66
    • Montrose
    Scunthor
    • 12.07
    • 03.54
    • 23.32
    • Aldershot Town
    Barrow
    • 13.03
    • 03.38
    • 22.46
    • Mansfield Town
    Maidenhe
    • 12.33
    • 03.40
    • 22.93
    • Oldham Athletic
    Crewe Al
    • 12.28
    • 03.34
    • 23.40
    • Gillingham
    Doncaste
    • 13.12
    • 03.48
    • 22.35
    • Leyton Orient
    Stevenag
    • 11.90
    • 03.74
    • 24.20
    • Swindon Town
    Colchest
    • 12.07
    • 03.58
    • 23.70
    • Harrogate Town
    Bromley
    • 11.99
    • 03.64
    • 23.46
    • Gateshead
    York Cit
    • 11.78
    • 03.68
    • 24.26
    • Torquay United
    Antalyas
    • 12.44
    • 03.50
    • 23.02
    • Konyaspor
    Yeovil T
    • 14.02
    • 03.74
    • 21.82
    • Solihull Moors
    Woking
    • 13.52
    • 03.64
    • 21.97
    • Notts County